A HENDI konyhai mérleg 10 kg-ig lehetővé teszi az összetevők pontos mérését a receptek elkészítéséhez, nagyon egyszerű és gyors. Könnyű, kompakt, akkumulátoros és könnyen leolvasható kijelzővel rendelkezik – tökéletes napi használatra.
ABS-ből és rozsdamentes acélból készült vízálló ház.
Beépített LED-kijelző.
Akár 10 000 g-ig.
Leolvasás grammban (g), milliliterben (ml), unciában (oz) vagy fontban (lb) megadva.
Elérhető funkciók az érintőképernyős panelen: be/ki, tárolás, mértékegység váltás.
Automatikus kikapcsolás és visszaállítás (automatikus tárolás).
Túlterhelési és alacsony akkumulátortöltöttségre vonatkozó értesítések.
Tápellátás: beépített újratölthető lítium akkumulátor.
A készletben található USB-kábel az újratöltéshez.
Vízálló és porálló: IP67.
Pontosság:
- legfeljebb 1 kg: ± 4 g.
- 1 kg-3 kg: ±8 g.
- 3 kg-5 kg: ±10 g.
- 5 kg-8 kg: ±15 g.
- 8 kg-10 kg: ±20 g.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 580028 |
|---|---|
| Szélesség | 210 mm |
| Hosszúság | 160 mm |
| Magasság | 19 mm |
| Anyag | ABS (Akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Nettó súly | 0,46 kg |
| Bruttó súly | 0,6 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369580028 |
| Vámtarifaszám | 84231010 |




