A HENDI olajsütő csapteleppel számos étel elkészítésére alkalmas, a ropogós chipstől és zöldségektől kezdve a tavaszi tekercsekig. A gyorséttermekbe és vendéglátóhelyekre ideális, nagy, 10 literes tartálya és kényelmes csaptelepe megkönnyíti a nagy mennyiségű, mélyen sült étel elkészítését és kiürítését.
Villásdugó nélkül szállítjuk.
A telepítéshez villanyszerelő szükséges.
A Profi Line asztali olajsütők 18/0 rozsdamentes acélból készültek.
Eltávolítás során kikapcsoló funkcióval ellátva.
V-formájú olajtartály fenék biztosítja az optimális hideg zónát, ezzel növeli az olaj használhatóságának időtartamát.
Az irányító gombok jelzőlámpával az eszköz tetején találhatóak.
A túlmelegedés elleni védelmet újra beállítható hőbiztosíték biztosítja.
Extra hosszú nyéllel ellátott olajsütő kosár teszi intenzív használatra alkalmassá ezt a remek eszközt.
Mindegyik olajsütő kosárral és fedővel felszerelt.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 209424 |
|---|---|
| Szélesség | 585 mm |
| Hosszúság | 300 mm |
| Magasság | 377 mm |
| Anyag | 18/0 Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 12,09 kg |
| Bruttó súly | 15,23 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369209424 |
| Vámtarifaszám | 84198180 |





