HENDI Jet Chefs' zseblámpa – patronnal beállítva ellátott készletét a híres holland tervező, Robert Bronwasser tervezte. Az ikonikus forma szépen illeszkedik a kézbe, a fúvóka kialakítása pedig mindig egyenletes eredményt biztosít. A láng mérete szabályozható, és a láng minden szögből, akár fejjel lefelé is működik, így minden alkalommal tökéletesen megpirított cukrot, párolt húst és zöldséget készíthet.
Robert Bronwasser séfek számára terveztük.
A stílusos matt fekete dizájnnak, a zöld díszítésnek és az ergonomikus markolatnak köszönhetően ez a zseblámpa élvezetes használni.
A pisztoly könnyen és biztonságosan rögzíthető a gázpatronhoz (a gáz kifogyása után is kicserélhető), és lefedi a patron teljes tetejét.
A piezo gyújtás megkönnyíti a begyújtást, a nagy gáztárcsával pedig könnyen beállítható a láng mérete és intenzitása.
Ez a séfek lámpája bármilyen szögben, akár fejjel lefelé is működhet, köszönhetően az égő továbbfejlesztett kialakításának, amely megakadályozza a belobbanást.
A láng szabályozása a következő tartományban: 15–150 mm.
A készlet része: láng és gázpatron.
A cartriges külön vásárolható meg, kód: 199039.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 198254 |
|---|---|
| Szélesség | 68 mm |
| Hosszúság | 175 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Nettó súly | 0,52 kg |
| Bruttó súly | 0,67 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369198254 |
| Vámtarifaszám | 84161090 |


