A 3 ajtós Arktic fagyasztó pult a belső és külső házhoz egyaránt kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, robusztus, könnyen tisztítható megoldást kínál. Az egység automatikus leolvasztással működő, kényszerhűtésű, egyenletes hőmérséklet-szabályozást biztosító berendezéssel rendelkezik, és a pontos ellenőrzés érdekében digitális kijelzővel és elektronikus termosztáttal van felszerelve.
Kamra méretei: 1257x570x(H)580 mm.
3 polc (330x545mm) mellékelve.
Egyenként 40 kg terhelhetőség.
A belső és külső ház kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, kivéve a hátsó külső galvanizált acélborítást.
Magától csukódó, kényelmes fogású fogantyúkkal felszerelt ajtókkal.
A munkafelület hátulján 40 mm-es magasított perem található.
Légkeringtetéses, önkiolvasztó rendszerrel, a kompresszor a kamra mellett helyezkedik el.
50 mm vastag poliuretán habszigeteléssel.
Állítható polcokkal, legfeljebb GN 1/1 méretű edények tárolására alkalmas.
Digitális kijelző és elektronikus termosztát.
4 darab állítható, rozsdamentes acéltalppal.
Klímaosztály: SN-T.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 232699 |
|---|---|
| Szélesség | 700 mm |
| Hosszúság | 1796 mm |
| Magasság | 879 mm |
| GN méret | GN 1/1 |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 121,882 kg |
| Bruttó súly | 148 kg |
| Energiaosztály | C |
| Márka | Arktic |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369232699 |
| Vámtarifaszám | 84185011 |
| Gyártó | Hendi |


