A HENDI gáztűzhely 6 égőfejes elektromos sütősora 6 égőfejet kínál egy nagy sütővel kombinálva. Az égők 3x 3,5 kW és 3x 6,0 kW teljesítményűek, és legfeljebb ø 300 mm méretű edényekhez alkalmasak. A nagy sütő 4 GN 1/1 tálcának vagy rácsnak biztosít helyet, és tartozéka egy rács.
Festett acélból készült.
6 égőfejre szerelhető:- 3 égőfej 6,0 kW- 3 égőfej 3,5 kWÉgőfej hőelemmel.
ø 120 és 300 mm közötti edényekhez alkalmas.
Öntöttvasból készült edénytartók és égők.
Állítható magasságú lábak csúszásmentes lábakkal.
Alkalmas földgázhoz, konverziós készlet LPG-hez mellékelve.
Megjegyzés: Nincs őrláng vagy gyújtás, gyufával vagy könnyebbdel kell meggyújtani.
Sütő műszaki adatai3000 W-os elektromos konvekciós sütő.
A hőmérséklet 270 ̊C-ra állítható be.A sütő 120 perces időzítővel van felszerelve.
Rozsdamentes acélból készült kamra, mérete 640 x 370 x (h) 350 mm.
GN 1/1 tálcákhoz és rácsokhoz, 1 rácskal.4 tálcatartó, egymástól 75 mm távolságra.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 225899 |
|---|---|
| Szélesség | 722 mm |
| Hosszúság | 1200 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 77,06 kg |
| Bruttó súly | 100 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369225899 |
| Vámtarifaszám | 73211110 |




