A Convection gőzsütő – Touch 11 x GN 1/1, elektromos, közvetlen gőzzel és érintőképernyővel vezérelhető, precíz, hatékony főzést biztosít többszintű és DELTA T üzemmódokkal, 500 beépített recepttel és szabadalmaztatott Flow+, Humid+ és Dry+ technológiával az egyenletes eredmény érdekében. A biztonsági ajtó és az USB/Wi-Fi csatlakoztathatósággal rendelkező érintőképernyő megkönnyíti a használatot és a karbantartást, az automatikus mosási rendszer pedig vizet és időt takarít meg.
Tálcatartó térköze: 68 mm.
18/8 rozsdamentes acélból készült.
Kerekített élek a könnyű tisztításért.
Biztonsági ajtó 60°-os, 90°-os, 120°-os és 180°-os nyitózárral.
Dupla üvegezésű ajtó LED-világítással és természetes légáramlásos hűtéssel.
Jobb zsanéros ajtó.
Tartós szilikontömítés – szerviztámogatás nélkül is könnyen cserélhető.
IPX5 besorolás (elektromos).
Állítható lábak a stabil és vízszintes beszereléshez.
Hőmérsékleti ellenállás: 30°C–270 °C.
7 hüvelykes, színes TFT érintőpanel.
A menü 42 nyelven érhető el, beleértve az angolt és a lengyelt is.
USB-port és Wi-Fi a receptátvitelhez és a szoftverfrissítésekhez (beleértve a HACCP adatokat is).
További funkciók:
Előmelegítés, tárolás, hűtés.
A készülék kelesztő- és melegtartó funkciók.
Késleltetett indítás (legfeljebb 24 óra).
500 beépített recept, 5 ventilátor-fordulatszám, 10 gőzfokozat.
DELTA T sütési mód.
Többszintű sütés – A különböző ételek egyszerre, azonos körülmények között készíthetők el; a sütő értesíti, hogy mikor kell eltávolítani az egyes tálcákat.
Többpontos maghőmérő – három különböző ponton méri az étel belső hőmérsékletét a precíz sütés érdekében.
Automatikus mosási rendszer – 4 tisztítóprogram (ECO, NORMAL, INTENSE, RINSING) akár 30%-os vízmegtakarítással.
Szabadalmaztatott technológiák:
Flow+ – Az újratervezett ventilátor terelő tökéletes légáramlást és egyenletes sütést biztosít minden tálcaszinten.
Humid+ – Hatékony párásító rendszer, amely közvetlenül a ventilátorból szívja fel a vizet az optimális nedvességtartalom és a kevesebb vízfogyasztás érdekében.
Dry+ – A számítógép által vezérelt szelep a felesleges nedvesség eltávolításával szabályozza a kamra páratartalmát az ideális főzési körülmények érdekében.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 229842 |
|---|---|
| Szélesség | 785 mm |
| Hosszúság | 730 mm |
| Magasság | 1130 mm |
| Anyag | Kétrétegű üveg |
| Nettó súly | 107,74 kg |
| Bruttó súly | 126 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369229842 |
| Vámtarifaszám | 84198180 |

