Az egyajtós Arktic Back Bar hűtőszekrény a karcsú kialakítást, a tartósságot és az energiahatékonyságot ötvözi az italok optimális tárolásához. Szellőző hűtéssel, digitális hőmérséklet-kijelzővel és környezetbarát R600a hűtőközeggel biztosítja a megbízható teljesítményt, miközben megőrzi a modern megjelenést.
4 db állítható, PVC-bevonatú, 492x353 mm-es fekete polc.
Hűtőközeg: R600a.
Energiaosztály az italhűtő-szabvány által meghatározottak szerint.
Klíma osztály: CC2.
Fekete porszórt acélból készült ház és kamra.
Önzáró ajtók dupla üvegezéssel és műanyag kerettel.
Az elülső üveglap edzett üvegből készült a fokozott tartósság érdekében.
Kulccsal zárható.
Ventilációs hűtés.
Automatikus leolvasztás.
A hűtőegység a kamra alatt helyezkedik el a helytakarékos kialakítás érdekében.
Hőmérséklet-tartomány: 0–10 °C.
LED lámpával ellátott kamra.
Elektronikus kezelőpanel digitális hőmérséklet-kijelzővel.
4 állítható csúszásgátló láb.
Az energiahatékonyságot az EN 16902:2016, az italhűtők európai szabványa szerint osztályozták.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 236956 |
|---|---|
| Szélesség | 530 mm |
| Hosszúság | 600 mm |
| Magasság | 1820 mm |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | D |
| Márka | Arktic |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369236956 |
| Vámtarifaszám | 84185019 |
| Gyártó | Hendi |

