Ezzel a professzionális italadagolóval nem csak az italok kerülnek szépen az ügyfelek elé, de a praktikus csaprendszer segítségével akár saját magukat is kiszolgálhatják. Ezáltal ideális készülék minden olyan vendéglátóhelyen, ahol gyorsan és hatékonyan kell kiszolgálni a vendégeket. Minden bárpult vagy pult mögött előnyös. Sokféle italt lehet előnyösen felszolgálni ebben az adagolóban, beleértve az üdítőket, a vizet, a gyümölcsleveket és még a turmixokat is. Ez a modell 18 literes kapacitással rendelkezik egyetlen polikarbonát tartályban, amely 100%-ban BPA-mentes.
Nagyon csendes készülék
Ez az italadagoló modern és elegáns dizájnnal rendelkezik, így bármely étkezőhelyiség kiemelkedő kiegészítője lehet. A rozsdamentes acél ház és a fogantyú nemcsak esztétikussá teszi, hanem biztosítja a könnyű karbantartást és tisztaságot is. Csendes működésének köszönhetően ez a készülék tökéletesen alkalmas nagy étkezőhelyiségekbe vagy zajos konyhákba. A folyamatos keverőmechanizmus jól összekeveri a tartály tartalmát az optimális eredmény érdekében. A hűtőrendszer R290-es hűtőközeggel működik.
Hasznos csepegtető tálcákat tartalmaz
Ez az italadagoló nagyon könnyen tisztítható készülék. Csepegtetőtálcákat tartalmaz, amelyek levehetők és kézzel tisztíthatók. Számos alkatrésze levehető, így higiénikus és könnyen tisztán tartható. A tisztítást kézzel és meleg, szappanos vízzel kell elvégezni. A készülék hatékony tisztításának másik módja, hogy a tartályokat meleg vízzel töltse fel és a csaprendszer segítségével ürítse ki. Az italadagolót puha ruhával jól meg kell szárítani, mielőtt újra összeszerelné.
Jellemzők
- Könnyen szétszerelhető
- Legfeljebb 15 cm-es poharakhoz alkalmas
- Könnyen tisztítható csepptálca
- Rozsdamentes acél ház és fogantyú
- Keverő mechanizmust tartalmaz
Termékleírások
- Nettó súly: 25 kg
- Méretek: Méretek: W34 x D45 x H70cm
- 230V / 50Hz / 1fázis 151W
+ Csendes italadagoló
+ 18 literes teljes kapacitás
+ Keverőelemmel ellátott a folyadék mozgásban tartásához
- Az alkatrészek nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300530 |
|---|---|
| Szélesség | 340 mm |
| Hosszúság | 450 mm |
| Magasság | 700 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Műanyag |
| Nettó súly | 2,5 kg |
| Bruttó súly | 27 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276061 |
| Vámtarifaszám | 8476210000 |
| Kapacitás | 18 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |







