Ha pékségben, halüzletben, ételkocsin vagy más vendéglátóipari szolgáltatásban dolgozik, a lehető leggyorsabban szeretné kiszolgálni az ügyfeleket. Ez a dupla mélysütő ideálisan alkalmas erre a célra. A 16 literes teljes kapacitással kétszer olyan gyorsan sütheti a termékeket, és gyorsabban szolgálhatja ki a rendeléseket, mint valaha. Ez egy kompakt asztali fritőz is, így bármilyen pulton vagy asztalon elhelyezhető. A felhasználóbarát termosztátnak köszönhetően az olajat minden egyes fritőzben külön-külön 0°C és 190°C közötti tartományban pontos hőmérsékletre hozhatja. A fritőz továbbá jelzőlámpával van ellátva, így pontosan tudja, hogy mikor elég forró az olaj.
Hőálló fogantyúk
Sütés közben a hőmérséklet akár 190°C-ra is emelkedhet, ezért rendkívül fontos a biztonságos munkavégzés. Használat közben a serpenyő levehető fedeleit használhatja, hogy megakadályozza az olaj kifröccsenését. A fedelek és a kosarak fogantyúi is hőállóak a további biztonság érdekében. Az alján lévő gumilábak gondoskodnak arról, hogy a fritőz biztonságosan a helyén maradjon. Ha mozgatni kell a készüléket. az oldalsó fogantyúk szintén hőállóak. A mélysütő emellett túlterhelés elleni védelemmel is fel van szerelve, a beépített hidegzónának köszönhetően pedig a mélysütőolaj tovább marad friss. Ennek segítségével a fűtőelem kissé az alja fölé lóg, így az elem és az alja közötti olaj hűvösebb marad. A lehulló morzsák így kevésbé gyorsan égnek el, ami azt jelenti, hogy az olajat ritkábban kell cserélni. Az olaj cseréjekor használhatja a praktikus leeresztő csapokat.
Könnyen tisztítható
Ez a dupla elektromos fritőz könnyen tisztítható, így gyorsan újra üzembe helyezhető. Rozsdamentes acélból készült, és elegánsan lekerekített sarkokkal van ellátva, ami megkönnyíti a tisztítást. Az alkatrészek kivehetők, és forró, szappanos vízbe áztathatók az olaj- és zsírmaradványok eltávolítása érdekében. Ezt követően minden tisztítható egy gyengéd kefével, meleg vízzel és enyhe mosószerrel. Puha ruhával szárítsa meg.
Jellemzők
- Deluxe kéttartályos fritőz
- Olajszeleppel együtt
- Teljesen rozsdamentes acélból készült
- Állítható termosztátok: 0°C-tól 190°C-ig
- Túlterhelés elleni védelem
- Négy gumilábon áll
Termékleírások
- Kosár méretei: Szélesség: 19 x 24 x magasság: 14 cm
+ Ideális több adag snack, sült krumpli, hal és egyéb előételek elkészítéséhez
+ Lefolyóval ellátott, így gyorsan cserélheti az olajat
+ Felhasználóbarát hőmérséklet 0°C és 185°C között
- A rozsdamentes acél alkatrészek nem moshatók mosogatógépben
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300416 |
|---|---|
| Szélesség | 600 mm |
| Hosszúság | 460 mm |
| Magasság | 390 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 14.66 kg |
| Bruttó súly | 16 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632120049 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |








