Az ízek és vitaminok tovább megmaradnak, ha elektromos grillen süt. A legfinomabb hús-, hal- vagy zöldségételekhez használja ezt a sima, 6 mm vastag lemezzel rendelkező professzionális grillserpenyőt. Az elektromos grill nemcsak gyorsan felmelegszik, hanem gyorsan is lehűl, így használat után azonnal takaríthat. A 73 cm-es grillezőfelületnek köszönhetően nagy adag ételeket süthet egyenletesen, egy menetben. Ez az elektromos grill ideális intenzív napi használatra bármely vendéglátóipari konyhában.
Rozsdamentes acél fröccsöntő
Ennek az elektromos grillsütőnek a hőmérséklete 70ºC és 300ºC között állítható. Ez lehetővé teszi a különböző termékek különböző hőmérsékleten történő elkészítését. A grillsütő praktikus hőmérsékletjelzővel is fel van szerelve. Amikor a lámpa kialszik, tudja, hogy elkezdheti a sütést. Mivel a professzionális konyhában nagyon fontos a biztonságos munkavégzés, a grillsütő túlterhelés elleni védelemmel van ellátva. A rostlapot körülvevő magas, rozsdamentes acélból készült fröccsenésvédő megakadályozza az olajfröccsenést. Az elektromos grillsütő emellett nagyon felhasználóbarát. Csak kapcsolja be a bekapcsológombbal, kenje be a grillfelületet, és várjon, amíg eléri a megfelelő hőmérsékletet, mielőtt grillezne.
Könnyen tisztítható
A rozsdamentes acél ház és a csepegtetőtálca miatt ez az elektromos grill könnyen tisztítható. A durva maradványok kefével vagy kaparóval eltávolíthatók, míg a makacs szennyeződések könnyebben eltávolíthatók, ha a készüléket 75°C-ra melegítjük, és egy kis vizet öntünk a grillfelületre. Ajánlatos azonban kesztyűt viselni. Egy nedves ruhával és enyhe tisztítószerrel minden alkatrész szépen tisztára törölhető. A gumilábaknak köszönhetően ez a professzionális grill stabilan és stabilan áll használat közben.
- Elektromos sütőlap
- Professzionális, strapabíró kivitel
- Masszív, 6 mm-es grilllap
- Teljesen sima felület
- Rozsdamentes acél ház és csepegtető tálca
- Magas fröccsenésvédelemmel felszerelve
- Állítható termosztát: 70°C-tól 300°C-ig
- Nagy teherbírású fűtőelemek
- Túlterhelés elleni védelem
- Hőmérsékletjelző lámpák
- Folyamatos használatra alkalmas
- Négy gumilábon áll
- Könnyen tisztítható
- Nettó súly: 30,5 kg
- Grillezési felület: 73cm
- Grillsütő méretei: 1,5 m: Méretek: B73 x D40cm
- Készülék méretei: B74 x D52 x H24cm
- 400V/50Hz/3fázis 4400W
+ Professzionális elektromos grillsütő 73 cm-es grillező felülettel
+ Robusztus sütőlap a hús-, hal- és zöldségételek egyenletes sütéséhez
+ Könnyen szabályozható hőmérséklet 70 ºC és 300 ºC között
+ Rozsdamentes acél fröccsenésgátlóval felszerelve a zsír kifröccsenésének megakadályozására
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300075 |
|---|---|
| Szélesség | 740 mm |
| Hosszúság | 520 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 30.5 kg |
| Bruttó súly | 34 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632120070 |
| Vámtarifaszám | 8516607000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |







