A konvekciós sütővel melegíthet, süthet és süthet. Ezért a konvekciós sütők kiválóan alkalmasak ízletes rakott ételek, piték és szaftos húsételek készítésére. A két ventilátor által a sütőben szétosztott forró levegőnek köszönhetően az ételek egyenletesen és alaposan átsülnek. Mivel a sütő hőmérsékletét akár 300ºC-ig is beállíthatja, Ön döntheti el, hogy az ételek milyen gyorsan vagy lassan sülnek meg.
Hatékony hőelosztás
A konvekciós sütő egyenletes hőelosztása egyenletes hőmérsékletet biztosít az egész készülékben. A visszajelző lámpák jelzik, ha a sütő elérte a megfelelő hőmérsékletet. Ezzel a professzionális konvekciós sütővel a főzési idő rövidebb, mint egy hagyományos sütővel. Az ajtó levehető és dupla athermikus üvegezéssel ellátott. A kezelés felhasználóbarát, köszönhetően az analóg gomboknak és a 0 és 120 perc között beállítható időzítőnek. Ez a konvekciós sütő alapfelszereltségként négy darab 43,5 x 31,5 cm-es tálcával is rendelkezik.
Gumilábakkal ellátva
Ennek a sütőnek a háza rozsdamentes acélból készült, a belső kamra pedig zománcozott. A négy gumiláb biztosítja a készülék stabilitását és megakadályozza a csúszást. Ennek a sütőnek a tisztítása is gyors és egyszerű feladat. Rendszeres tisztításával megelőzheti, hogy a rásült maradványokat nehéz legyen eltávolítani. Hagyja először kihűlni a sütőt, mielőtt nedves ruhával megtisztítaná a belsejét. A makacs maradványokat eltávolíthatja, ha egy tál vizet tesz a sütőbe, és 200ºC-ra melegíti. Hagyja ismét kihűlni, és hagyja, hogy a gőz fellazítsa az ételmaradékot. Ezt követően tiszta ruhával törölje le.
Tulajdonságok
- Rozsdamentes acélszerkezet zománcozott belsővel
- Athermikus dupla üvegezés
- Analóg vezérlés és időzítő
- Állítható termosztát: 0°C és 300°C között
- Állítható időzítő: 0-120 perc
- Négy gumilábon áll
Termékleírások
- Nettó súly: 38 kg
- Méretek: Méret: Sz59,5 x D61,5 x H57cm
- 4 tálcával együtt, melyek mérete: W43,5 x D31,5cm
- 230V/50Hz/1fázis 2670W
- Tálcák távolsága 70 mm
+ Ideális sütőedényekhez, húsételekhez, kenyérsütéshez, pitékhez és zöldségekhez
+ Állítható időzítő 0 és 120 perc között
+ Kivehető ajtóval felszerelt a könnyű kezelhetőség és tisztítás érdekében
- Kis kapacitású sütő
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300420 |
|---|---|
| Szélesség | 595 mm |
| Hosszúság | 615 mm |
| Magasság | 570 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 38 kg |
| Bruttó súly | 40 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632120605 |
| Vámtarifaszám | 8514198000 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |






