Ebben a professzionális vendéglátóipari fűtött ételkiállítóban két polcon különböző pékárukat, rágcsálnivalókat, grillezett ételeket és rágcsálnivalókat tarthat megfelelő hőmérsékleten. Az 50 literes kapacitású fűtött ételkihelyező 55,4 cm-es szélességének köszönhetően kevés helyet foglal. A szögletes üveg kialakítás vonzó, és professzionális módon mutatja be a termékeket. A vitrin hátsó részén csuklós ajtók találhatók, így a személyzet számára egyszerű a kiszolgálás vagy az utánpótlás. A belső térben két krómozott polc található, amelyek magassága nem állítható
Állítható hőmérséklet
Az ételek megfelelő hőmérsékleten tartásához az analóg gombbal könnyedén beállíthatja a hőmérsékletet 30 és 90ºC között. A kijelzőfény jelzi, ha a kijelző a kiválasztott hőmérsékleten van. Annak érdekében, hogy az ételek egyenletesen melegek maradjanak, ez a fűtött ételek kijelzője a hatékony hőelosztás érdekében nagy teljesítményű fűtőelemmel van felszerelve. A levegő párásítására szolgáló tartály is van, így a termékek kevésbé száradnak ki gyorsan.
Gyors és egyszerű tisztítás
Magától értetődik, hogy egy vitrint rendszeresen tisztítani kell. Különösen akkor, ha vendéglátóipari vállalkozásában kiemelkedő helyen van elhelyezve. A vitrin belsejének tisztításához használjon nedves ruhát és enyhe tisztítószert. A külsőt is ugyanígy tisztíthatja. Ne használjon túl sok vizet a tisztítás során, hogy elkerülje a páralecsapódást. A polcok nem kivehetők, de szappanos vízzel és szivaccsal tisztíthatók. Ez a kompakt formátumú fűtött ételkijelző könnyen elhelyezhető a pulton vagy az asztalon.
- Professzionális vendéglátóipari főzőlap / melegítőszekrény
- Ideális forró szendvicsek, snackek és rágcsálnivalók számára
- Rozsdamentes acélszerkezet, krómozott kivitelben
- Szoros, négyzet alakú üveg kialakítás
- Hátul összecsukható ajtók
- Üvegablakok 4 oldalon
- 2 fix ráccsal felszerelve (krómozott)
- Nagy teljesítményű fűtőelem
- Hatékony hőelosztás
- Levegő párásítására szolgáló tartállyal felszerelve
- Analóg gomb a hőmérséklet beállításához
- Fokozatmentesen szabályozható hőmérséklet 30 - 90 C
- Hőmérsékletjelző lámpával
- Könnyen tisztítható
- Fix lábakkal
- Nettó súly: 14 kg
- Belső méretek: Szélesség: 544 x mélység: 351 x magasság: 250 mm
- Méretek: Szélesség 554 x magasság 361 x magasság 376 mm
- 230V / 50Hz / 1fázis 800 Watt
- Nettó súly: 14 kg
- Belső méretek: B54,4 x D35,1 x H25cm
- Külső méretek: H37,6cm
- 230V/50Hz/1fázis 800W
+ Kompakt, fűtött ételvitrin 50 literes űrtartalommal és 55,4 cm szélességgel
+ Ideális pékáruk, snackek és előételek melegen tartására
+ Kis méret a pulton vagy asztalon való könnyű elhelyezéshez
+ Hőmérséklet 30 és 90ºC között állítható
- A polcok nem állíthatóak vagy kivehetőekNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400780 |
|---|---|
| Szélesség | 554 mm |
| Hosszúság | 361 mm |
| Magasság | 376 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Üveg |
| Nettó súly | 1,4 kg |
| Bruttó súly | 16 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632121411 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 50 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |







