Az ügyfelek szeretik élvezni a meleg ételeket anélkül, hogy sokáig kellene várniuk a rendelésükre. Ez a 96 literes fűtött ételkiállítás 67,5 cm széles. Ideális a pékáruk, előételek, grillezett ételek és snackek megfelelő hőmérsékleten tartásához. Az előlap üveg tolóajtókkal van ellátva, belül pedig beépített LED-világítás található, így a vásárlók könnyen láthatják, hogy melyik terméket választják. A melegétel-kijelző hátsó részén szintén tolóajtók találhatók az ételek hatékony utántöltése érdekében. Az ételek melegen tartása mellett ez a vitrin az elkészített ételek vonzó bemutatására is alkalmas.
A termékek nem száradnak ki gyorsan
A vitrin tetején van hely a konyhai eszközök tárolására. A kártyatartó a vitrinben lévő termékek reklámozására használható. A nagy teljesítményű fűtőelemnek köszönhetően a hő egyenletesen oszlik el a vitrinben. A fűtött ételvitrin három állítható, krómozott polccal rendelkezik. A hőmérséklet az analóg gombbal könnyen beállítható 30 és 90ºC közötti hőmérsékletre. A beépített páratartály biztosítja, hogy a termékek ne száradjanak ki túl gyorsan a vitrinben. A hőmérséklet a vitrin előlapjáról leolvasható.
Könnyen tisztítható
Az élelmiszerekkel való munka során nagyon fontos a higiénia. A vásárlók szeme előtt álló vitrinnek mindig makulátlannak kell lennie. Mielőtt elkezdené a tisztítást, kapcsolja ki a fűtött ételvitrint. Ezután nedves ruhával és enyhe tisztítószerrel tisztítsa meg a belsejét. A polcokat kiveheti a vitrinből, és egy szivaccsal és egy kis szappannal letörölheti. A fűtött ételkijelző rögzített lábakon áll, és könnyen elhelyezhető egy pulton vagy asztalon.
- Gyönyörű melegítő vitrin 96L
- Ideális meleg szendvicsek, előételek és snackek számára
- Rozsdamentes acélszerkezet, epoxi bevonattal
- Szép üveg tolóajtók az elején
- Tolóajtók hátul
- Üvegablakok négy oldalon
- 3 állítható polccal felszerelve (króm)
- Nagy teljesítményű fűtőelem
- Hatékony hőelosztás
- Felszerelve párásító tartállyal
- Kényelmes LED világítás a belsejében
- Analóg gomb a hőmérséklet beállításához
- A hőmérséklet fokozatmentesen állítható 30-90 C-ig
- Hőmérséklet-szabályozó fényekkel
- Hőmérséklet kijelző az elülső oldalon
- Reklámtartóval felszerelve
- Tárolásra alkalmas felső rész
- Könnyen tisztítható
- Fix lábakkal
- Nettó súly: 33,5 kg
- Belső méretek: Sz598 x D416 x H406 mm
- Méretek: Sz675 x D484 x H662 mm
- 230V/50Hz/1fázis 1000 Watt
- Nettó súly: 33,5 kg
- Belső méretek: B59,8 x D41,6 x H40,6cm
- Külső méretek: B67,5 x D48,4 x H66,2cm
- 230V/50Hz/1fázis 1000W
+ Professzionális, 96 literes, 67,5 cm széles, fűtött élelmiszer-kiállító vitrin
+ Kompakt formátum, amely pultra vagy asztalra helyezhető
+ A három krómozott polc magassága állítható
+ Mindig a megfelelő hőmérséklet, amely egy analóg gombbal állítható be
+ Könnyen tisztíthatóNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400785 |
|---|---|
| Szélesség | 675 mm |
| Hosszúság | 484 mm |
| Magasság | 662 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Üveg |
| Nettó súly | 33.5 kg |
| Bruttó súly | 36 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632121435 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 96 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |






