Ez a pultfagyasztó mindkét világ legjobb tulajdonságait kínálja egyetlen készülékben. A fagyasztószekciót egy masszív pultlappal kombinálja, így egyszerre fagyasztó és kényelmes munkaterület. Ideális a fagyasztott zöldségek, halak és fagylaltok készenlétben tartásához, amelyek szükség esetén azonnal rendelkezésre állnak. Ezzel a pultfagyasztóval higiénikus munkahelyet hozhat létre az ételek és ételek elkészítéséhez. A fagyasztópult jobb oldalán egy nagy teljesítményű fagyasztórendszer került beépítésre, ventilátorral a termékek optimális fagyasztása érdekében.
Funkciókkal teli fagyasztó
Ez a professzionális pultfagyasztó két robusztus rozsdamentes acél ajtóval rendelkezik, mindkét ajtó mögött egy-egy állítható magasságú polccal, amely rengeteg hasznos tárolóhelyet kínál. A Dixell digitális hőmérséklet-szabályozóval pontosan beállíthatja a hőmérsékletet a -10 és -20ºC közötti tartományban. A pultfagyasztó automata leolvasztással is rendelkezik az Ön kényelme érdekében. Három oldalon habosított párologtató is található, és a fagyasztóhoz használt hűtőközeg R290, amely mentes a CFC-től. Ennek a professzionális fagyasztónak a maximális környezeti hőmérséklete 32ºC. A fagyasztó kompakt védőszigetelése 6 cm.
Könnyen tisztítható
Mind a belső, mind a külső rész rozsdamentes acélból készült, ami megkönnyíti a tisztítást. Ez segít abban is, hogy a munkapult higiénikus munkaterület maradjon. A sima felületeknek köszönhetően a szennyeződések és baktériumok a lehető legkevésbé terjednek, és nincsenek rések, ahol a szennyeződések felhalmozódhatnak. Tisztítsa ezt a fagyasztót és a munkalapot egy nedves ruhával, kevés meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel. Mielőtt újra használná, győződjön meg róla, hogy mindent szárazra törölt egy puha ruhával.
Jellemzők
- Maximális környezeti hőmérséklet 32°C
- Kompakt 6 cm-es védőszigetelés
- Automatikus leolvasztási ciklus a jégképződés korlátozására
- -10 és -20°C közötti hőmérséklet-tartomány
- Digitális hőmérséklet-szabályozás (Dixell)
Termékleírások
- Nettó súly: 107 kg
- Nettó kapacitás: 187 liter
- Külső méretek: B136 x D70 x H86cm
- Belső méretek: B80 x D57 x H56cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 390W
Beleértve
- 2 rács vezetőkkel 53 x 33,5cm
+ A hőmérséklet -10 és -20ºC között állítható be
+ Higiénikus munkaállomás az ételek elkészítéséhez
+ Professzionális fagyasztópult fagyasztószekrénnyel és rozsdamentes acél munkalappal egyaránt
- Nem lehet fiókokat hozzáadni
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400390 |
|---|---|
| Szélesség | 1360 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 860 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 1,07 kg |
| Bruttó súly | 124 kg |
| Energiaosztály | D |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632121633 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kapacitás | 187 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





