Ez a szalamander grill alkalmas grillezésre, au gratin, mázazásra, ételek és termékek felmelegítésére vagy felolvasztására. Az egyenletes hőnek köszönhetően a készüléket állandó alacsony hőmérsékleten hagyhatja. Ez a grill nagyon praktikus a professzionális konyhákban, mivel helyet biztosít az ételek melegen tartásához az elkészítés után. A hőmérséklet a forgatógomb segítségével állítható, és lehetővé teszi az ételek melegen tartását, valamint a halak vagy húsok lassú átsütését.
Állítható magasságú rács
Ez a professzionális szalamander grill rozsdamentes acél ráccsal rendelkezik, amelynek magassága állítható, így bármilyen pozícióban dolgozhat. Ezenkívül a grillt könnyen felakaszthatja, és egy asztalra is elhelyezheti. A fűtőelemek tartósak és ötvözöttek, a készülék pedig hőmérséklet-jelzővel van ellátva. A rács rozsdamentes acélból készült, amelyre termékeket, edényeket és ételeket lehet helyezni. Az alján rozsdamentes acélból készült morzsatálca található az ételmaradékok összegyűjtésére. A szalamander grill tetején lévő fogantyú szigetelő bakelitből készült.
Könnyen tisztán tartható
A grillsütő folyamatos funkcióval ellátott kapcsolóval is rendelkezik, így hosszú ideig bekapcsolva hagyható. A szalamandergrill négy gumilábon áll a stabilitás érdekében. Fontos, hogy minden használat után tisztítsa meg a grillt, hogy ne hagyjon szagot vagy ízt az új ételeken. Tisztítás előtt kapcsolja ki a készüléket, és hagyja kihűlni. Vegye ki a rácsokat, és meleg, szappanos vízzel tisztítsa meg őket. A rácsokat és a morzsatálcát mosogatógépben is tisztíthatja. Ezután nedves, puha ruhával törölje le a rozsdamentes acél burkolatot.
Tulajdonságok
- Nagy teherbírású rozsdamentes acélszerkezet
- Tartós ötvözött fűtőelemek
- Hőmérsékletjelzővel felszerelve
- Végtelenített kapcsoló folyamatos funkcióval
- Állítható rozsdamentes acél rács bármely optimális pozícióhoz
- Rozsdamentes acél morzsatálca az alján
Termékleírások
- Nettó súly: 28 kg
- Belső kamra méretei: Szélesség 64,6 x magasság 40,5 x magasság 33cm
- Méretek: B80 x D45 x H47cm
- 230V/50Hz/1fázis 3600W
+ Ideális gratináláshoz, grillezéshez, kiolvasztáshoz, melegítéshez és ételek mázazásához
+ Rozsdamentes acél alkatrészek mosogatógépben moshatóak
+ Tartós rozsdamentes acélszerkezet a széleskörű használathoz
- Áramot igényel
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300058 |
|---|---|
| Szélesség | 646 mm |
| Hosszúság | 405 mm |
| Magasság | 330 mm |
| Nettó súly | 2,8 kg |
| Bruttó súly | 27 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632121855 |
| Vámtarifaszám | 8516607000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





