Nincs is jobb a frissen facsart narancslénél. Ez az elektromos gyümölcscentrifuga ideális mindennapi professzionális használatra éttermekben, kávézókban, sportkonyhákban vagy bármilyen élelmiszeripari vállalkozásban, ahol a gyümölcslevet felszolgálják. Ez az elektromos gyümölcscentrifuga nagyon praktikus méretű, ami azt jelenti, hogy könnyen elfér bármely bárpulton vagy pulton. Kézzel is nagyon könnyen kezelhető. Ez a gyümölcscentrifuga egy nagyon erős konyhai készülék, amely óránként 32 liter gyümölcslé előállítására képes. Alkalmas narancsok, valamint más citrusfélék, például lime és grapefruit préselésére.
Erős, de csendes motor
A gyümölcscentrifuga számos olyan tulajdonsággal rendelkezik, amelyek minden konyhában értékessé teszik. Motorja 1800 fordulat/perc fordulatszámú, de nagyon csendes. Akár 12,5 cm magas poharakba vagy palackokba is képes közvetlenül tölteni. Pohár helyett még arra is van elég hely, hogy egy kancsót vagy edényt helyezzen a kifolyócső alá. Ezenkívül a gyümölcscentrifuga kényelmes csepegtetőtálcával, valamint egy kivehető szűrővel rendelkezik a magok és a gyümölcspép összegyűjtéséhez. A gyümölcscentrifuga hővédelemmel és robusztus, rozsdamentes acélból készült meghajtótengellyel is rendelkezik. Egy praktikus műanyag gyümölcslé-tartály tartozik hozzá, amelynek kifolyócsöve ideális a kiöntéshez.
Robusztus felépítés
Ez a korrózió- és karcálló gyümölcscentrifuga luxus alumínium kivitelű, fekete tetejű. Az egyszerű, mégis stabil kialakítás nagyon könnyen tisztítható. A különböző alkatrészek, mint például a szűrő és a légyűjtő tálca könnyen eltávolíthatóak és mosogatógépben moshatóak. A gombok vízállóak, és nedves ruhával és enyhe mosószerrel tisztíthatók. Miután a különálló részek tiszták és szárazak, újra összeszerelheti a gyümölcscentrifugát, és újra nekiláthat a gyümölcsléfőzésnek.
Jellemzők
- Nagyon csendes gép
- Vízálló gombok
- Az alkatrészek mosogatógépben moshatóak
- Kompakt és könnyen mozgatható
- Három gyümölcscentrifuga fejjel érkezik
Termékleírások
- Nettó súly: 5 kg
- Kapacitás: 32L/h
- Méretek: Méretek: W22 x D31 x H36cm
- Sebesség: 1,800 RPM
- 230V / 50Hz / 1 fázis 180W
+ Az alkatrészek mosogatógépben moshatók
+ Legfeljebb 12,5 cm magas palackokhoz és poharakhoz használható
+ Három gyümölcscentrifuga fej narancshoz, lime-hoz vagy grapefruithoz
- Nem alkalmas magas poharakhoz vagy palackokhoz
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300027 |
|---|---|
| Szélesség | 220 mm |
| Hosszúság | 310 mm |
| Magasság | 360 mm |
| Anyag | Alumínium/Műanyag |
| Nettó súly | 5 kg |
| Bruttó súly | 6 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632122166 |
| Vámtarifaszám | 8435100000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |






