Ezzel az automata elektromos gyümölcscentrifugával pillanatok alatt rengeteg frissen facsart narancslevet készíthet. Ez a professzionális gyümölcscentrifuga minden étteremben, kávézóban, étkezdében vagy más vendéglátóipari vállalkozásban előnyös lehet. Mivel asztali modellről van szó, könnyen elhelyezheti az asztalon, a pulton vagy a bárpulton, hogy könnyen hozzáférjen. A kiöntőcső alá akár 19 cm magas poharakat, vagy akár palackokat is elhelyezhet. A gyümölcscentrifuga nagyon felhasználóbarát, és kézzel is működtethető. Először kapcsolja be a készüléket, és helyezze a narancsféléket a présfejre. Ezután nyomja lefelé a kart. A lé a műanyag tálcában összegyűlik, és a kiöntőnyíláson kifolyik.
Erős, de csendes motor
Az erős, de csendes motor 1800 fordulat/perc sebességgel forgatja a gyümölcsprést, így biztos lehet benne, hogy óránként 32 liter gyümölcslevet tud kipréselni. Ez a gyümölcscentrifuga robusztus, rozsdamentes acélból készült présfejjel rendelkezik. A csepegtetőtálca biztosítja, hogy tisztán dolgozhasson ezzel a konyhai készülékkel. Kivehető szűrővel is rendelkezik, amely összegyűjti a magokat és a gyümölcspépet. Rozsdamentes acél meghajtótengellyel és vízálló gombokkal rendelkezik. Végül, de nem utolsósorban hővédelemmel rendelkezik, amely megakadályozza a motor túlmelegedését.
Karcálló ház
A korrózió- és karcálló háznak köszönhetően ez a professzionális készülék nagyon könnyen tisztítható. Mindössze egy nedves ruhára van szüksége egy kis enyhe mosószerrel, hogy letörölje a külsejét. A laza alkatrészek, mint például a szűrő és a csepptálca, eltávolíthatók és betehetők a mosogatógépbe. Mielőtt újra összerakja a gyümölcscentrifugát, győződjön meg róla, hogy minden alkatrész alaposan megszáradt, mielőtt újra összerakja őket. Ez az elektromos gyümölcscentrifuga a luxus alumínium kivitelével és elegáns fekete tetejével bármely professzionális konyhában is szemet gyönyörködtető.
Tulajdonságok
- Nagyon csendes gép
- Vízálló gombok
- Az alkatrészek mosogatógépben moshatóak
- Kompakt és könnyen mozgatható
- Egy gyümölcscentrifuga fejjel érkezik
Termékleírások
- Nettó súly: 8 kg
- Kapacitás: 32L/h
- Méretek: Méretek: W21 x D33,6 x H47,5cm
- Sebesség: 1,800 RPM
- 230V / 50Hz / 1 fázis 230W
Tartalmazza a
- Egy présfej
+ Az alkatrészek mosogatógépben moshatók
+ Rozsdamentes acél présfejjel
+ Legfeljebb 19 cm magas palackokhoz és poharakhoz alkalmas
- Rendszeres tisztítást igényel
- Csak narancsokhoz alkalmas
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300029 |
|---|---|
| Szélesség | 210 mm |
| Hosszúság | 336 mm |
| Magasság | 475 mm |
| Anyag | Alumínium/Műanyag |
| Nettó súly | 8 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632122906 |
| Vámtarifaszám | 8435100000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |










