Ha professzionális konyhába vásárol konyhai eszközt, annak tartósnak, jó minőségűnek és hosszú élettartamúnak kell lennie. Ez a helyzet ezzel a robusztus gáztűzhellyel. A két égővel rendelkező tűzhelyet kifejezetten nagykonyhai intenzív használatra tervezték. Minden étterem, kávézó, szálloda vagy más vendéglátóhely szívesen látott kiegészítője. A tartók, amelyekre a serpenyők elhelyezhetők, rozsdamentes acélból készültek. A kompakt méretnek megvan az az előnye, hogy könnyen elhelyezhető vagy gyorsan áthelyezhető egy másik helyre.
Könnyen használható gombok
A nagyméretű forgatógombok nagyon felhasználóbarátok és egymástól függetlenül működnek. Az égők krómból készültek a legjobb főzési teljesítmény érdekében. A gyújtólámpa biztosítja, hogy a gáz begyulladjon, amikor elfordítja a gombot. Ez egy extra biztonsági funkció is, amely megakadályozza a gáz szivárgását. Ezt a professzionális tűzhelyet LPG vagy földgázzal használhatja. A főzőlap 4 égős modellben is kapható. Külön rendelhető rozsdamentes acél alap, amelyre a tűzhely tökéletesen illeszkedik.
Gyors tisztítás
Mivel ez a gáztűzhely rozsdamentes acélból és krómból készült, tisztítása is gyors és egyszerű. A fogantyúk levehetőek, ami még kényelmesebbé teszi a tisztítást. A zökkenőmentesen hegesztett teteje megakadályozza a szennyeződések megtapadását. A sarkok is lekerekítettek, hogy megakadályozzák a szennyeződések felhalmozódását. Vegye le a fogantyúkat a főzőlapról, és egy ronggyal, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel mindent alaposan tisztítson meg. Szárítsa meg az alkatrészeket ismét egy puha ruhával.
Jellemzők
- Rozsdamentes acélból készült hordozókonzolok
- Krómozott égők
- Könnyen tisztítható és karbantartható
- Lángkimaradás elleni biztonsági berendezések minden nyitott égőn
- Nagyon tartós konstrukció
- Kompakt méret a könnyű elhelyezés érdekében
Termékleírások
- Nettó súly: 20 kg
- Méretek: B40 x D60 x H24cm
- Teljesítmény: 5 kW + 3,5 kW
- Beépített gázinjektorok: G25
- Földgáz
- Extra gázinjektor-készlet: G30
- PB-gáz (propán/bután)
Négyégős modellben is kapható, és könnyen kombinálható 600-as sorozatú alvázzal.
+ Felhasználóbarát és praktikus forgatógombok
+ Ideális a főzősorba való beépítéshez
+ A sima felületeknek köszönhetően könnyen tisztítható
- Az egyes részek nem mosogatógépben moshatóak
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09391510 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 600 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Επιχρωμιωμένο |
| Nettó súly | 20 kg |
| Bruttó súly | 20 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123187 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |






