Az ételek elkészítésekor nem szabad elveszíteni az összetevők ízét. Az ételek kevergetve sütésével nemcsak az íz, hanem a vitaminok és tápanyagok is megmaradnak. Ez az egyégős, gázzal működő professzionális wokfőző alkalmas hús, csirke és zöldségek elkészítésére. A tartós, Ø28 cm-es öntöttvas gyűrűre bármilyen gázzal használható wok serpenyőt feltehet. Robusztus felépítésének, erőteljes öntöttvas égőjének és tartós serpenyőgyűrűjének köszönhetően ez a wokégő ideális a vendéglátó konyhában történő intenzív napi használatra. A tűzhelyet órákon át használhatja, köszönhetően a széles csepegtető tálcának, amely könnyen eltávolítható.
Felhasználóbarát termosztát
Ez a kompakt asztali modell asztalra vagy munkalapra helyezhető. Egy másik lehetőség a rozsdamentes acél tartó megrendelése, amelyre a wokfőző tökéletesen illeszkedik. A felhasználóbarát termosztáttal könnyen beállíthatja az ideális hőmérsékletet. A wokfőző gyújtólámpával és termoelemmel ellátott gázbiztonsági szeleppel rendelkezik. Használhatja PB-gázzal vagy földgázzal. Ez a tűzhely alkalmas főzősorba történő használatra.
Levehető serpenyőgyűrű
A wok-égő gyorsan és egyszerűen tisztítható. Mind a serpenyőgyűrű, mind a csepegtető tálca eltávolítható a könnyebb tisztítás érdekében. Használjon nedves ruhát, meleg vizet és enyhe tisztítószert a külső felülethez és a laza részekhez. A tisztítás után a következő használat előtt egy puha ruhával törölje szárazra az alkatrészeket.
Jellemzők
- Nagy teljesítményű öntöttvas égők
- Tartós és erős öntöttvas főzőgyűrű
- Kivehető főzőgyűrű a könnyű tisztítás érdekében
- Széles csepegtetőtálcával a folyamatos használathoz
- A csepegtető tálca a könnyű tisztítás érdekében eltávolítható
- Gyújtóláng és lángkimaradás biztonsági berendezés
Termékleírások
- Nettó súly: 23 kg
- Méretek: Méretek: B40 x D60 x H34cm
- Teljes teljesítmény: 12,0 kW
- Előre beszerelt gázinjektorok: G25 - földgáz
- További beállított gázinjektorok: G30 - LPG (propán / bután)
+ Praktikus asztallapos modell, amely pultra vagy asztalra helyezhető
+ Főzősorra szerelhető
+ Széles csepegtető tálcával van felszerelve a zsír felfogására
- Kisméretű modell, így kevesebb hely áll rendelkezésre sok termék egyszerre történő sütéséhez
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09391560 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 600 mm |
| Magasság | 340 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 2,3 kg |
| Bruttó súly | 23 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123231 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |







