Annak érdekében, hogy az ételek megfelelő hőmérsékleten maradjanak, a forró ételeket meleg tányérokon kell tálalni. Ha tányérjait ebbe a professzionális tányérmelegítőbe helyezi, gyorsan és mindenekelőtt egyszerűen felmelegítheti azokat. Ráadásul ez a tányérmelegítő a kezelőszemélyzet számára is nagyon kényelmes és könnyen kezelhető. Ez a nagyméretű tányérmelegítő akár 30 tányér befogadására is alkalmas, és a széles átjárónak köszönhetően akár 32 cm hosszúságú tányérok is elférnek a szekrényben.
Két ajtóval felszerelt
Ennek a tányérmelegítőnek a belsejében a tárcsa segítségével 30 és 85⁰C közötti hőmérsékletet állíthat be. A visszajelző lámpa jelzi, ha elérte a megfelelő hőmérsékletet, és a tányérok készen állnak a tálalásra. A szekrényben lévő polcok magassága állítható. A tányérmelegítő elöl két ajtóval is rendelkezik, amelyek könnyen nyithatók és zárhatók.
Könnyen tisztán tartható
A tányérmelegítő teljes egészében rozsdamentes acélból készült, így tisztán tartása is egyszerű. Kapcsolja ki a tányérmelegítőt, és hagyja kihűlni, mielőtt tisztítani kezdené. Ezután vegyen egy enyhén nedves ruhát, meleg vizet és enyhe tisztítószert. Alaposan törölje át az összes felületet, és puha ruhával törölje szárazra. A tányérmelegítő ezután ismét használatra kész.
- Kényelmes és könnyen kezelhető működés
- Tágas átjáró legfeljebb 32 cm-es tányérok számára
- Állítható hőmérséklet 30-85 Celsius-fok között
- Könnyen tisztán tartható rozsdamentes acél ház
- Állítható magasságú köztes
- Nettó súly: 21 kg
- Kapacitás: 30 tányér
- Méretek: Méretek: W40 x D45 x H57,5cm
- Kamra méretei: Szélesség 36 x mélység 36 x magasság 42cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 400W
+ Professzionális tányérmelegítő szekrény 30 tányér egyszerre történő felmelegítéséhez
+ Két ajtóval felszerelt
+ Legfeljebb 32 cm-es tányérok melegítésére alkalmas
+ 30 és 85⁰C között szabályozható hőmérséklet
- Nem könnyű mozgatni
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09362010 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 450 mm |
| Magasság | 575 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 21 kg |
| Bruttó súly | 26 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123422 |
| Vámtarifaszám | 8516797090 |
| Ajtó anyaga | Rozsdamentes acél |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





