Amikor a főzőkészülékeket napi szinten nagyon intenzíven használják, fontos, hogy bírják a strapát és hosszú ideig működjenek. Ezért ezt a négyégős elektromos főzőlapot kifejezetten az éttermek, ebédlők és szállodák forgalmas és nagyméretű konyháiba tervezték. A ház vastag rozsdamentes acélból készült. Ezért robusztus és rendkívül tartós felépítése kiválóan alkalmas gyakori használatra. Mivel ez a főzőlap meglehetősen nehéz a gyors mozgatáshoz, rozsdamentes acélból készült talapzatot rendelhet hozzá.
Praktikus, nagyméretű forgatógombok
A főzőlap praktikus és nagyméretű forgatógombokkal rendelkezik. Az ergonomikus kialakításnak köszönhetően könnyen lehet dolgozni ezzel a főzőlappal. A hőmérséklet könnyen beállítható a biztonsági termosztáttal 90 és 450 Celsius-fok között. A termosztát biztonsági kapcsolóval van ellátva, amely megakadályozza a túlmelegedést. Ez a főzőlap hálózati árammal működik.
Könnyen tisztítható
Ez a 700-as sorozatú főzőlap a sima rozsdamentes acélfelületeknek köszönhetően könnyen tisztítható. A varratmentes hegesztett tetejének előnye, hogy nem marad meg a szennyeződés. A belső sarkok lekerekítettek, hogy megakadályozzák a szennyeződések felhalmozódását. Az összes alkatrész tisztításához egyszerűen szedje szét őket, és meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel tisztítsa meg. Mindig mindent puha ruhával szárítson meg.
- Teljesen rozsdamentes acél ház
- Nehéz öntöttvas serpenyőtartók
- Monoblokk lemezből feldolgozott serpenyőtartók
- Zökkenőmentesen hegesztett teteje
- Nehéz alkatrészek
- Termosztát túlmelegedés elleni biztonsági kapcsolóval
- Biztonsági termosztát 90 - 450 Celsius-fok között
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
- Könnyen tisztítható
- Ergonómiai jellemzők
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk
- Nettó súly: 22,1 kg
- Méretek: Méretek: W800 x D700 x H280 mm
- Energiafogyasztás: teljesítmény: 4 x 2,6 kW
- 400V / 50Hz / 3 fázis 10400 Watt
+ Elektromos nagy teljesítményű főzőlap négy égővel
+ Praktikus, nagyméretű forgatható gombok és ergonomikus kialakítás
+ Alkalmas sütőfalba vagy sütősorba való elhelyezésre
+ Nagyon könnyen tisztítható
+ Nagy teherbírású alkatrészek biztosítják a főzőlap hosszú élettartamát
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09394998 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas |
| Nettó súly | 22.1 kg |
| Bruttó súly | 33,6 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123569 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





