A wokban vagy kevergetve főzés ideális módja az összetevők ízének megőrzésének. Ezzel az egyégős, nagy teherbírású gáz wok serpenyővel az olyan összetevők, mint a zöldségek, húsok, halak és csirkék gyorsan megfőzhetők, miközben a vitaminok megmaradnak. A nagy teljesítményű öntöttvas égő és a tartós serpenyőgyűrű nehéz terhelésekhez is alkalmas. Az öntöttvas gyűrű átmérője Ø28,5 cm. Ez a wok-égő széles csepegtetőtálcával is rendelkezik, így megszakítás nélkül folytathatja a főzést. Ezt a professzionális wok-égőt főzősorba is elhelyezheti.
biztonságos főzés
Ez az asztali modell alkalmas pultra vagy asztalra történő elhelyezésre. Rozsdamentes acél tartóval is megrendelheti. Válasszon a nyitott vagy az ajtóval ellátott aljzat közül. A wok-égő továbbá biztonsági termosztáttal rendelkezik, valamint gyújtólámpával és biztonsági gázszeleppel van felszerelve, termoelemmel. Tartós kialakításának köszönhetően ez a wokfőző hosszú ideig tart, és ellenáll a durva bánásmódnak is. A wok-égő használható PB-gázzal vagy földgázzal.
könnyen tisztítható
A wok-edény serpenyő gyűrűje könnyen eltávolítható a tisztításhoz. A rozsdamentes acél ház és a varratlanul hegesztett teteje nagyon megkönnyíti ezt a munkát. Egy nedves ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel gyorsan megtisztíthatja a külsejét. A csepegtetőtálca szintén eltávolítható a tisztításhoz.
- Nehéz Wok-égő - egyszemélyes - gázüzemű
- Teljes rozsdamentes acél ház
- Nagy teljesítményű öntöttvas égő
- Tartós és erős öntöttvas főzőgyűrű a nagy terheléshez
- Az öntöttvas gyűrű átmérője Ø285 mm
- A főzőgyűrű könnyen eltávolítható a tisztításhoz
- Széles csepegtető tálcával a folyamatos termeléshez
- Zökkenőmentesen hegesztett teteje
- Nehéz alkatrészek
- Gyújtólámpával felszerelve
- Biztonsági termosztáttal
- Termoelemmel ellátott biztonsági gázszelep
- Alkalmas PB-gázhoz vagy földgázhoz
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
- Könnyen tisztítható
- Ergonómiai jellemzők
- Nettó súly: 20 kg
- Méretek: H380 mm: Sz400 x D700 x H380 mm
- Teljes teljesítmény: 14,0 kW
- Előre beszerelt gázinjektorok: G25 - földgáz
- További beállított gázinjektorok: G30 - LPG (propán / bután)
- Nettó súly: 20 kg
- Méretek: B40 x D70 x H38cm
- Teljes teljesítmény: 14,0 kW
- Beépített gázinjektorok G25-földgáz
- További gázinjektor-készlet: G30-LPG (propán/bután)
+ Professzionális gáz wokfőző egyégős főzőlappal
+ Kompakt asztali modell kis helyet foglal a konyhában
+ Alkalmas főzősorba helyezésre
+ Széles csepegtetőtálca a folyamatos főzéshez
+ Rozsdamentes acélból készült és könnyen tisztítható
- Kicsi modell, így kevesebb hely áll rendelkezésre sok termék egyidejű főzéséhezNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09396004 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 380 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 20 kg |
| Bruttó súly | 26 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123583 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





