Olyan összetevőkkel dolgozik, amelyek nem lehetnek túl forróak, nehogy megégjenek vagy szétváljanak? Akkor ez a gázzal működő bain marie ideális segítség például a csokoládé megolvasztásához vagy a szószok felmelegítéséhez. Tökéletes módot kínál az ételek elkészítésére, valamint melegen tartására. Töltse meg a bain marie-t kézzel vízzel, és a monoblokk vízmedence teljesen vízzáró. A víz eltávolításához gyorsan és egyszerűen leengedheti azt a lefolyócsap segítségével. A vízmedence alatti égő rozsdamentes acélból készült.
Kompatibilis a GN edényekkel
Ez a professzionális bain marie alkalmas 1/1, 1/2 és 1/3 GN tartályokkal való használatra. Ezek nem tartoznak a csomaghoz, de külön megrendelhetők webshopunkon keresztül. A használható GN tartályok maximális magassága 15 cm. A vastag rozsdamentes acél és az ergonomikus kialakítás biztosítja a termékek hatékony és gyors felmelegítését. A bain marie hőmérséklete a termosztát segítségével 90ºC-ig állítható. A víz a bain marie-ban soha nem melegszik 100ºC-nál melegebbre, így az ételek hőmérséklete soha nem emelkedik 100ºC fölé, és nem tudnak felforrni vagy megégni. Ez a bain marie jelzőfénnyel is fel van szerelve, amely jelzi, ha a megfelelő hőmérsékletet elérte.
Könnyű tisztítás
Egy bain marie általában nem nagyon szennyeződik a normál használat során. A készülék tisztításához kapcsolja ki, és vegye ki a GN tartályokat. Legyen óvatos, mert a tálcákról forró vízcseppek csöpöghetnek le. A GN tartályok betehetők a mosogatógépbe. A csap segítségével engedje le a vizet a bain marie-ból. A belső és a külső rész sima rozsdamentes acélból készült, így egyszerűen tisztítható nedves ruhával és enyhe mosószerrel. Végül szárítsa meg az összes alkatrészt, és rakja vissza a főzőlapot.
Jellemzők
- Piezo elektromos gyújtás
- Teljesen vízzáró, monoblokkos vízmedence
- Gyújtólámpával felszerelve
- Alkalmas LPG vagy földgázzal
- Biztonsági szelep gázhoz termoelemmel
- Könnyű és gyors leeresztés forgó vízszeleppel
- Rozsdamentes acél égő a vízmedence alatt
Termékleírások
- Nettó súly: 20 kg
- Méretek: Méretek: Sz40 x D70 x H28cm
- Hőmérséklet: 90ºC
- Teljes teljesítmény: 2,0 kW
- Előre beszerelt gázinjektorok: G25 - földgáz
- További beállított gázinjektorok: G30 - PB-gáz (propán/bután)
+ Gyorsan és könnyen tisztítható
+ A vízcsere egyszerű a lefolyócsapnak köszönhetően
+ Kompatibilis az 1/1 GN tartályokkal
- GN tartályok nem tartozék
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09395005 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 20 kg |
| Bruttó súly | 19 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123842 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





