Robusztus állványt keres a 700-as főzősorozat egyik konyhai készülékéhez? Ez a strapabíró kiváló kiegészítője minden professzionális konyhának. A főzősorba is elhelyezhető, és intenzív napi használatra is alkalmas. A kocsi robusztussága és megfelelő magassága lehetővé teszi, hogy ergonomikusan dolgozhasson bármilyen konyhábanEgyszerű
összeszerelésAz
állvány elegendő helyet kínál az edények, serpenyők és egyéb konyhai eszközök tárolására. Ezenkívül a 700 cookline sorozat konyhai eszközei az egyszerű csatlakoztatási mechanizmusnak köszönhetően gyorsan felszerelhetők a kocsira. Az állványból egy dupla változat is kapható, amely 80 x 70 cm méretű.
Könnyen tisztíthatóA
kocsi
tisztítása
egyszerű feladat a rozsdamentes acél háznak köszönhetően. Egy nedves ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel professzionálisan tisztíthatja ezt a professzionális támasztékot. Továbbá a kocsi stabil lábakkal rendelkezik, hogy stabilan elhelyezhető legyen minden konyhában.
- Nagy alaprekesz az edények, serpenyők stb. tárolására.
- Könnyű csatlakoztatási mechanizmus más 700-as sorozatú alkatrészekkel
- Stabil lábak a stabilitás érdekében
- Dupla változatban is kapható (80 x 70 cm)
- Méretek: Méret: Sz400 x M630 x K570 mm
Maxima szerviz
Mivel a kiváló ügyfélszolgálat és a termékeinkkel kapcsolatos jó tapasztalat nem lehetőség, hanem követelmény, fontosnak tartjuk, hogy a vásárlás után is kapcsolatba léphessen velünk. Ennek megvalósítása érdekében házon belüli műszaki részlegünk van, amely szívesen segít Önnek bármilyen kérdéssel vagy esetleges hibával kapcsolatban. Kérjük, ne habozzon felvenni a kapcsolatot munkatársunkkal.
Kíváncsi, hogyan vagy hol találhat meg minket? Kérjük, tekintse meg ügyfélszolgálati oldalunkat.
- Méretek: B40 x D63 x H57cm
+ Professzionális, rozsdamentes acélból készült egyetlen kocsi, amely alkalmas a 700-as főzősorozat összes konyhai készülékéhez
+ Alkalmas a főzősorba való elhelyezésre
+ Ideális edények és serpenyők tárolására
+ Dupla változatban is kapható
- Nem mozgathatóNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09397002 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 630 mm |
| Magasság | 570 mm |
| Nettó súly | 1,8 kg |
| Bruttó súly | 20 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123934 |
| Vámtarifaszám | 9403208000 |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |


