Használja a 700-as főzősorozat valamelyik konyhai készülékét? Akkor bővítse készülékét ezzel a tartós rozsdamentes acélból készült talppal. Az állvány egyszerű csatlakozómechanizmussal rendelkezik, így összekapcsolhatja a 700-as főzősor más elemeivel. Az állvány egyik előnye, hogy biztonságosan és magasan elhelyezheti konyhai készülékét, miközben további helyet nyerhet az edények tárolásához.
Ideális a főzősorba való elhelyezéshez
Ez a professzionális és nagy teherbírású kocsi alkalmas a professzionális konyhákban történő intenzív napi használatra. Főzősorba is elhelyezhető. Ez a 80 x 70 cm-es dupla kocsi 40 x 70 cm-es szimpla változatban is kapható.
Gyors és egyszerű tisztítás
Mivel a kocsi stabil lábakkal rendelkezik, biztonságosan dolgozhat a konyhában. A rozsdamentes acélfelületeknek köszönhetően könnyen tisztítható. Egy nedves ruhával és enyhe mosószerrel csak annyi kell, hogy tisztára törölje.
- Nagy alaprekesz az edények, serpenyők stb. tárolására.
- Könnyű csatlakoztatási mechanizmus más 700-as sorozatú alkatrészekkel
- Stabil lábak a stabilitás érdekében
- Szimpla változatban is kapható (40 x 70 cm)
- Nettó súly: 22 kg
- Méretek: Szélesség 80 x magasság 58 x magasság 57 cm
+ Rozsdamentes acélból készült professzionális nyitott keret
+ Ideális a főzősorba helyezéshez
+ Extra hely az edények tárolására
+ A 700-as főzősorozat összes konyhai készülékéhez alkalmas aluljáró
- Nem mozgatható
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09397003 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 580 mm |
| Magasság | 570 mm |
| Nettó súly | 22 kg |
| Bruttó súly | 19 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123941 |
| Vámtarifaszám | 9403208000 |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





