Ez a 16 literes kapacitású mélysütő minden professzionális konyhában előnyt jelent. Ideális különféle sült ételek, például zöldségek, tavaszi tekercsek, friss sült krumpli és egyéb snackek elkészítéséhez. Az olaj cseréje általában nem a legszebb feladat, de a beépített leeresztő csapnak köszönhetően gyorsan és hatékonyan elvégezhető. Az olaj cseréjekor egyszerűen helyezzen egy edényt a csap alá, nyissa meg a csapot, és várja meg, amíg az összes sütőolaj lefolyik. Ezután zárja el a csapot, és dobja ki a régi olajat.
Egészségesebb sütés
Az elektromos fritőz pontos termosztáttal rendelkezik, amely ideális a fritőz pontos hőmérsékletének beállításához. Az 50°C és 200°C közötti hőmérséklet-tartományból választhat. Az innovatív hidegzónának köszönhetően tovább használhatja az olajat és egészségesebben süthet. Egy praktikus rendszer, ahol a fűtőelem kissé a serpenyő alja fölött helyezkedik el. A fűtőelem és az alja között az olaj nem olyan forró, így az áteső morzsák kevésbé égnek meg. Ez biztosítja, hogy az olaj hosszabb ideig frissebb marad. A fritőz levehető fedéllel is rendelkezik az olaj kifröccsenésének megakadályozására, hőálló fogantyúval a könnyű kezelhetőség érdekében, valamint gumilábakkal az extra stabilitás érdekében.
Gyors tisztítás
A vendéglátóipari konyhában nagyon fontos a higiénia, és a készülékeket rendszeresen tisztítani kell. Mivel ez a fritőz teljes egészében rozsdamentes acélból készült és lekerekített sarkokkal rendelkezik, a tisztítás gyors és egyszerű feladat. Meleg, szappanos vízzel és egy gyengéd kefével minden levehető alkatrészt lesikálhat, a fritőz külső felületét pedig egyszerűen letörölheti egy nedves ruhával.
Jellemzők
- Lefolyószeleppel felszerelve
- Rozsdamentes acélból készült
- Állítható termosztát: 50°C és 200°C között
- Védett fűtőelemek
- Túlterhelés elleni védelem
- 4 gumilábon áll
Termékleírások
- Nettó súly: 9,8 kg
- Kosár méretei: Szélesség 23,5 x mélység 25,5 x magasság 12cm
- A gép méretei: 1,5 kg: Szélesség 33,6 x mélység 53 x magasság 38,5cm
- Minimális olajtartalom: 13,5 liter
- Maximális olajtérfogat: 16L
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 3000W
+ Leeresztőcsappal rendelkezik az egyszerű olajcserékhez
+ A hőmérséklet 50°C és 200°C között állítható be
+ A tisztítást megkönnyítik a levehető alkatrészek
- A kosár fogantyúja nem mosogatógépben mosható
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365010 |
|---|---|
| Szélesség | 336 mm |
| Hosszúság | 530 mm |
| Magasság | 385 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 9.8 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632124207 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |












