Sült krumpli, snackek, tavaszi tekercsek, zöldségek vagy akár gyümölcsök készítéséhez: ezzel a professzionális dupla fritőzzel a termékek forrón és ropogósan kerülnek ki az olajból. A dupla kapacitású, két 16 literes serpenyővel a vásárlóknak soha nem kell sokáig várakozniuk, miközben egyszerre kétszer annyi snacket készíthet. A mélysütő gumilábakkal is rendelkezik, hogy használat közben stabil és stabil legyen. A pontos termosztátnak köszönhetően mindkét fűtőelem hőmérséklete külön állítható. A hőmérséklet 50°C és 200°C között pontosan beállítható.
Gyors olajcsere a leeresztő csap segítségével
Ha az olajat cserélni kell, a praktikus leeresztőcsapnak köszönhetően ez könnyen elvégezhető. A munkavédelem minden professzionális konyhában elengedhetetlen. Sütés közben a hőmérséklet akár 200°C-ra is emelkedhet, és az olajfröccsenések súlyos égési sérüléseket okozhatnak. Ezért ez az elektromos mélysütő két levehető fedéllel rendelkezik, hogy munka közben lefedhesse az olajat. Ez a kompakt asztali modell túlterhelés elleni védelemmel is fel van szerelve a további biztonság érdekében. Van egy hideg zóna is, amely azért jön létre, mert a fűtőelem közvetlenül a serpenyő alja felett helyezkedik el. Itt az alatta lévő olaj sokkal hűvösebb marad, ami biztosítja, hogy a morzsák nem égnek le, és az olaj hosszabb ideig jobban megmarad.
A rozsdamentes acél gyors tisztítást biztosít
A rozsdamentes acél volt a kézenfekvő választás ennek a mélysütőnek a megalkotásakor, ezért minden alkatrész könnyen eltávolítható és tisztítható. Egyszerűen csak törölje tisztára a külsejét egy nedves ruhával. Az olaj- és zsírmaradványokat a levehető részek forró vízbe áztatásával lehet fellazítani. Ezután gyengéd kefével és forró, szappanos vízzel tisztítson meg mindent.
Jellemzők
- Lefolyószeleppel felszerelve
- Teljes egészében rozsdamentes acélból készült
- Állítható termosztát: 50°C-tól 200°C-ig
- Védett fűtőelemek
- Túlterhelés elleni védelem
- 4 gumilábon áll
Termékleírások
- Nettó súly: 18,2 kg
- Kosár méretei: Szélesség 23,5 x mélység 25,5 x magasság 12 cm
- A gép méretei: 1,5 kg: Szélesség 68,6 x mélység 53 x magasság 38,5cm
- Minimális olajtérfogat: 2 x 13,5L
- Maximális olajtérfogat: 2 x 16L
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 2 x 3000W
+ Praktikus leeresztőcsap a gyors és biztonságos olajcseréhez
+ Ritkább olajcsere a hidegzónának köszönhetően
+ A pontos termosztáttal külön-külön beállíthatja a hőmérsékletet minden egyes fritőzhöz
- A kivehető alkatrészek nem moshatók mosogatógépben
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365011 |
|---|---|
| Szélesség | 686 mm |
| Hosszúság | 530 mm |
| Magasság | 385 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 18.2 kg |
| Bruttó súly | 16 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632124214 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |










