Ezzel a klasszikus elektromos gofrisütővel gyorsan és egyszerűen, pillanatok alatt készíthet gofrit. Néhány másodperc alatt finom könnyű gofrit készít, amelyet azonnal tálalhat olyan feltétekkel, mint a porcukor, forró cseresznye és tejszínhab. A nagy teljesítményű fűtőelemnek köszönhetően a gofrisütő gyorsan eléri a megfelelő hőmérsékletet, a lapok pedig melegen maradnak. Kiváló minőségű alkatrészeinek köszönhetően ez a gofrisütő bármilyen konyhában ellenáll a nagy igénybevételnek.
Az időzítő megakadályozza az odaégést
Ez a kiváló minőségű vendéglátóipari gofrisütő klasszikus formával rendelkezik, amely alkalmas belga gofri készítésére. A felhasználóbarát termosztatikus hőmérséklet-szabályozóval 50 és 300ºC között tetszőleges hőmérsékletet választhat. Gyorsan és egyszerűen készíthet egyszerre két gofrit. A narancssárga jelzőfény bekapcsol, hogy jelezze, hogy a lemezek felmelegednek. Amint a fény kialszik, máris elkezdheti a sütést. Az időzítő segít abban, hogy a gofri ne égjen meg, hanem éppen a megfelelő ropogós és színű legyen. Az alumíniumlemezek tapadásmentes bevonattal rendelkeznek, így a gofri tökéletesen sül ki.
Gyorsan és egyszerűen tisztítható
A rozsdamentes acél ház könnyen tisztítható egy nedves ruhával. Az alumíniumlapok nem levehetők, de gyorsan és egyszerűen tisztíthatók egy kefével, szivaccsal vagy ronggyal és némi meleg vízzel. A tálcák tisztításának legjobb módja, ha kikapcsolja a készüléket, kihúzza a tápkábelt, és megvárja, amíg a készülék már nem forró, de érintésre meleg. Ez a legegyszerűbb módja a maradék maradékok letörlésének. A készülék négy gumilábon áll, hogy használat közben ne mozduljon el.
Jellemzők
- Szimpla és dupla modellben kapható
- Klasszikus forma ideális belga gofrihoz
- Szív alakú vagy klasszikus gofri mintával kapható
- Termosztatikus hőmérséklet-szabályozás 50-300°C között
- Alumínium sütőtálca tapadásmentes bevonattal
- Rozsdamentes acél ház
- Könnyen tisztítható felület
Termékleírások
- Nettó súly: 10 kg
- Tálcaméret: Méret: B21,4 x D16,4cm
- Ostyaméret: Méret: B10 x D16,4 x H2,5cm
- A gép méretei: B30 x D38 x H27cm
- 230V/50Hz/1fázis 1500W
+ Robusztus gofri készítés két klasszikus belga gofri elkészítéséhez
+ A praktikus időzítővel megakadályozhatja a gofri megégését
+ Gumi lábakkal ellátva, hogy ne mozduljon el használat közben
- A tálcák nem kivehetők
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365105 |
|---|---|
| Szélesség | 300 mm |
| Hosszúság | 380 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 10 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632124269 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |







