Ez a palacktartó ideális megoldás az üres palackok tárolására egy önkiszolgáló csaprendszerrel ellátott automata gyümölcscentrifuga mellett. A vendégek könnyen megfoghatnak egy palackot, hogy megtöltsék frissen facsart narancslével. Nagyon hasznos büféknél és önkiszolgáló helyeken történő elhelyezéshez szállodákban, éttermekben, szupermarketekben és benzinkutakon.
Nagy palackkészlet
Ebbe a három állványba 11 palackot tud egymásra helyezni, így összesen 33 palack készletet hozhat létre. Az állvány a rozsdamentes acél citrusfacsaró egyik talapzatára szerelhető, így mindig van kéznél tárolóhely a gyümölcslé palackok számára. Az állvány rozsdamentes acélból készült, és könnyen tisztítható nedves ruhával és enyhe mosószerrel. A használható palackok átmérője 7,5 cm.
- Méretek: Méretek: W40 x D48 x H114cm
- Alkalmas a következőkhöz: MAJ-26X, MAJ-50X és MAJ-80X
- Palack átmérő: 7,5cm
- Kapacitás: kb. 33 palack
+ Praktikus palacktartó 33 palack gyümölcslé tárolására
+ Rozsdamentes acél citrusprés alaphoz rögzíthető, így mindig kéznél vannak a palackok
+ Rozsdamentes acélból készült és könnyen tisztán tartható
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09360031 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 480 mm |
| Magasság | 1140 mm |
| Nettó súly | 1,5 kg |
| Bruttó súly | 5 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632124429 |
| Vámtarifaszám | 8435900000 |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |




