Ez a mélysütő rozsdamentes acélból készült, és két kivehető serpenyővel rendelkezik. Így kétszer annyit süthet. A tartályokba akár két 6,5 liter olaj is tölthető, így nagy mennyiségű sült ételt süthet. Annak érdekében, hogy stabil és stabil maradjon, négy gumilábbal rendelkezik. És mivel nem minden termék sül ugyanolyan hőmérsékleten, az állítható termosztát segítségével könnyedén beállíthatja a kívánt hőmérsékletet 0°C és 200°C között.
Biztonságos sütés a levehető fedelekkel
Az olajban történő mélysütés akár 200°C-os hőmérsékletre is felmehet, ezért fontos, hogy biztonságosan történjen. Ez a professzionális dupla mélysütő két levehető fedéllel rendelkezik, így biztonságosan lefedheti az edényeket sütés közben, hogy megakadályozza a fröccsenést. Az is fontos, hogy a mélysütőt stabil felületre helyezze, ezért ez az asztali modell ideális és biztonságos. Ezenkívül a mélysütő túlterhelés elleni védelemmel és hideg zónával rendelkezik. Itt a védett fűtőelem az olajban 2 cm-rel az alja fölött van felfüggesztve. A fűtőelem alatt lévő olaj sokkal hidegebb marad, így az aljára hulló morzsák lassabban égnek el, ami azt jelenti, hogy az olaj tovább marad meg. Az olajat ritkábban kell cserélni, ami egészségesebb sütést eredményez.
Sima felület a könnyű tisztítás érdekében
Ennek a mélysütőnek a belsejéhez és a külsejéhez is rozsdamentes acélt választottunk, mert ez megkönnyíti a tisztítást. A sima felületnek köszönhetően a mélysütőt gyorsan és egyszerűen tisztíthatja egy nedves ruhával. A belső tér is könnyen tisztán tartható, mivel minden alkatrész kivehető. Az olaj- és zsírmaradványokat meleg vízben, szappanos vízben áztathatja, vagy a tartozékokat kefével, meleg vízzel és egy kevés szappannal tisztíthatja.
Jellemzők
- Teljesen rozsdamentes acélból készült
- Tartalmaz egy hideg zónát
- Állítható termosztát: 0°C és 200°C között
- Védett fűtőelemek
- Levehető fedél és tartály
- Négy gumilábon áll
Termékleírások
- A kosár méretei: Szélesség: 20 x 22 x magasság: 11 cm
+ Kényelmes állítható termosztát
+ Könnyen tisztítható, a rozsdamentes acél belső és külső résznek köszönhetően
+ Hideg zónával felszerelt, így az olajat ritkábban kell cserélni
- Az alkatrészek és tartozékok nem helyezhetők mosogatógépbe
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09364951 |
|---|---|
| Szélesség | 570 mm |
| Hosszúság | 440 mm |
| Magasság | 315 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632124870 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









