Ha gyorsan és egyszerűen szeretne churrost készíteni, próbálja ki ezt a professzionális és robusztus churrosgépet. A churros kézzel történő elkészítése nem csak időigényes feladat, de az is nehéz, hogy minden churro egyforma formát kapjon. A churroprésnek köszönhetően minden churro egyenletes formájú lesz. A churrókat könnyedén kinyomhatja a futószalagon, és közvetlenül a sütőolajba helyezheti őket.
Könnyen tálalható
A churros készítéséhez tegye a tésztát a tartályba. A különböző tartozékok segítségével meghatározhatja a churros formáját és szélességét. A churrosgép fogantyújának elfordításával a tartályban lévő nyomótárcsa leereszkedik, így a churros hosszú szálakban jön ki a gépből. Mielőtt a churrosokat a sütőolajba tenné, vágja őket a kívánt hosszúságúra. Ennek a churrosgépnek a nyomótányérja szellőzőnyílással van ellátva, és tömítéssel van lezárva. Két sebességfokozat van, így tökéletesen elkészítheti a churrosokat.
Mosogatógépben mosható alkatrészek
Ennek a professzionális churrosgépnek szinte minden alkatrésze rozsdamentes acélból készült. Ráadásul az utolsó rész egy mozdulattal eltávolítható a könnyű tisztítás érdekében. A különálló alkatrészek mosogatógépben moshatóak. A ház könnyen tisztítható vízzel és rozsdamentes acélhoz való speciális tisztítószerrel. A tisztítás után szerelje össze a készüléket, és tárolja a tartozékokat a következő használatig. A churros gép négy gumilábon áll a jó stabilitás érdekében.
Jellemzők
- Rozsdamentes acél ház, alaplemez, tengely és nyomólemez
- Nyomólemez szellőzőnyílással
- A préslemez tökéletesen tömített tömítéssel ellátott
- A kimeneti rész egyszerre eltávolítható
- 2 sebesség a tökéletes adagoláshoz
- Négy gumilábon áll
Termékleírások
- Nettó súly: 13 kg
- Henger méretei: Ø14 x 46cm
- Kimeneti henger átmérője: Ø5cm
- Töltési kapacitás: 7L
- Méretek készülék: Szélesség 34 x mélység 30 x magasság 83cm
+ Két sebességfokozat a tökéletes adagoláshoz
+ Négy tartozékot tartalmaz
+ Rozsdamentes acél alkatrészek mosogatógépben moshatóak
- Két kézzel kell működtetni
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09368052 |
|---|---|
| Szélesség | 340 mm |
| Hosszúság | 300 mm |
| Magasság | 830 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 1,3 kg |
| Bruttó súly | 15 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632126294 |
| Vámtarifaszám | 8438500000 |
| Kapacitás | 7 liter |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |







