Ennek a prémium tűzhelynek a megvásárlásával egy nagy teljesítményű, 2 égős főzőlapot kap. Tartós kialakításának köszönhetően ez a tűzhely nagyon sokáig kitart, és sok igénybevételt kibír. Az edénytartók öntöttvasból készültek, a krómozott gázégők pedig nagy teljesítményt és gyors égést biztosítanak. Ezenkívül a főzőlap 90 cm mély. Ezáltal ideális a nagyméretű serpenyők használatához.
Gyújtólánggal felszerelt
A főzőlap kerek sarkokkal készült a könnyű tisztíthatóság érdekében. Ezenkívül az égők gyújtólánggal vannak felszerelve, és van egy termoelemmel ellátott gázbiztonsági szelep is. Piezo gyújtás is van, és a főzőlap alkalmas LPG vagy földgázzal való használatra.
Ergonomikus kialakítás
Ez a professzionális főzőlap ergonomikus kialakítással rendelkezik, ami nagyon kellemes konyhai eszközzé teszi a munkát. A rozsdamentes acél háznak köszönhetően könnyen tisztítható. A sima felületek tisztításához nedves kendőre és enyhe tisztítószerre van szüksége. A főzőlap kiválóan alkalmas asztalra, munkalapra vagy külön rendelhető talapzatra helyezésre.
- Lekerekített sarkokkal ellátott főzőlap, könnyen tisztítható
- Nagy teherbírású alkatrészek
- Gyújtólánggal ellátott égők
- Biztonsági termosztáttal felszerelve
- Biztonsági gázszelep termoelemmel
- Piezo-gyújtás
- Alkalmas PB-gázhoz vagy földgázhoz
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 30,9 kg
- Készülék méretei: Méretek: W400 x D900 x H280 mm
- Gázégő teljesítménye: 6,0 kW és 10,0 kW
- Teljes gázteljesítmény: 16,0 kW
Beépített gázinjektorok: G25 - földgáz
Extra gázinjektor-készlet: G30 - LPG (propán / bután)
- Nettó súly: 30,9 kg
- Készülék méretei: Szélesség: 40 x 90 x 90 x 28 cm
- Gázégő teljesítménye: 6,0 kW és 10,0 kW
- Teljes gázteljesítmény: 16,0 kW
- Beépített gázinjektorok: G25
- földgáz
- További gázinjektorok: G30
- LPG (propán/bután)
+ Prémium kétégős főzőlap
+ Nehéz öntöttvas serpenyőtartók, amelyek bírják a strapát
+ Gyújtólámpával és biztonsági szeleppel felszerelve
+ Ideális asztalon, pulton vagy talapzaton való használatra
- Az alkatrészek nem mosogatógépben moshatókNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398515 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Επιχρωμιωμένο |
| Nettó súly | 30.9 kg |
| Bruttó súly | 31 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632126362 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





