A professzionális konyhában történő intenzív használatra kiválóan alkalmas ez a dupla sütőszekrény lefolyócsappal és szekrénnyel. A két, egyenként 16 literes tartályban nagy mennyiségű étel, például sült krumpli, snackek, hal és zöldségek süthetők. Az aljzat rozsdamentes acél ajtókkal van ellátva, és mindkét edény alatt lefolyócsap található. Ezeknek a csapoknak köszönhetően a régi olaj cseréje sokkal egyszerűbbé válik. A szekrény például extra olaj tárolására is használható. A mélysütő két levehető fedéllel és két sütőkosárral rendelkezik. Mindkét rész hőálló fogantyúval van ellátva a biztonságos kezelés érdekében. Ezenkívül a túlterhelés elleni védelem biztosítja, hogy a sütőkosarak ne legyenek túlterhelve termékekkel. A gumilábaknak köszönhetően a mélysütő szilárdan áll a konyha bármely sík felületén.
Rozsdamentes acélból készült tárolóval felszerelve
Ez a rozsdamentes acél alaplappal ellátott mélysütő ideális, ha szüksége van egy mélysütőre, de nincs hely a pulton vagy asztalon való elhelyezéséhez. A jelenlegi konyhai felszerelése mellé is hozzáadhatja az extra sütőkapacitás érdekében. Ez a mélysütő két 400 V-os hálózati csatlakozóval van felszerelve. A hidegzónának köszönhetően az olaj tovább marad friss. Ennek oka, hogy a fűtőelemek közvetlenül a serpenyő alja felett helyezkednek el. A fűtőelemek alatti olaj kevésbé forró, és a morzsák kevésbé égnek meg. Ennek eredményeképpen az olaj tovább használható. A fűtőelemenkénti hőmérséklet is könnyen beállítható a termosztáttal. Ez 50°C és 200°C közötti hőmérsékletet képes kezelni.
Egyszerű tisztítás
Ennek a professzionális mélysütőnek minden alkatrésze rozsdamentes acélból készült. Ennek az az előnye, hogy a készülék tisztítása meglehetősen egyszerű. Amire szüksége van, az meleg víz és egy enyhe tisztítószer. Vegye ki az összes alkatrészt a fritőzből, és áztassa be őket a vízbe. Ezután kefével tisztítsa meg a tartozékokat, és egy puha ruhával szárítsa meg.
Jellemzők
- Leeresztő szeleppel felszerelve
- Tartalmaz egy hideg zónát
- Állítható termosztát: 50°C-tól 200°C-ig
- Védett fűtőelemek
- Túlterhelés elleni védelem
- Négy gumilábon áll
Termékleírások
- Nettó súly: 28 kg
- Kosár méretei: Szélesség 23,5 x mélység 25,5 x magasság 12 cm
- A gép méretei: Szélesség 73 x mélység 53 x magasság 91cm
- Tartály méretei: Sz29,5 x D32,5 x H20cm
- Minimális olajtartalom: 2 x 12L
- Maximális olajtérfogat: 2 x 13L
- Teljesítmény: 400V / 50Hz / 3 fázis 2 x 5000W
+ Extra tárolóhelyekkel és rozsdamentes acél ajtókkal ellátva
+ Két leeresztőcsap a régi olaj gyors és biztonságos cseréjéhez
+ Mindig a megfelelő hőmérséklet a pontos termosztátnak köszönhetően
- Az alkatrészek nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365156 |
|---|---|
| Szélesség | 730 mm |
| Hosszúság | 530 mm |
| Magasság | 910 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 2,8 kg |
| Bruttó súly | 34 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632126577 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |









