Tálalja a vásárlóknak a legfinomabb gofrit kávézójában, cukrászdájában vagy a piacon. Ezzel a gofrisütővel ropogós külsővel és puha belsővel rendelkező buborékos gofrit készíthet. Készítsen régimódi buborékformát ebben a nagyon modern elektromos gofrisütőben. A gofrisütő forgatható, így a gofri egyenletesen aranybarnára sül a tetején és az alján is. Ennek a gofrisütőnek az alumínium tálcája tapadásmentes bevonattal rendelkezik, így a gofrik nem ragadnak le. Ezenkívül ez a buborékos gofrisütő nagy teljesítményű fűtőelemmel rendelkezik, amely gyorsan felmelegíti a tálcát, és könnyen melegen tartja azt.
Könnyen kezelhető
Ez a robusztus gofrisütő könnyen kezelhető. A be-/kikapcsoló gombbal kapcsolja be. A hőmérséklet a tárcsával 50 és 300ºC között állítható. Ez a gofrisütő praktikus időzítővel is fel van szerelve. A visszajelző lámpa tudatja Önnel, hogy a gofrisütő elérte a megfelelő hőmérsékletet, és elkezdheti a sütést. A fa fogantyúkkal könnyedén elfordíthatja a gofrisütőt a tengelye körül.
Kivehető csepegtető tálca
A tésztával való munka során előfordulhat, hogy kifolyik a tészta. A kivehető csepegtetőtálcának köszönhetően ez egyáltalán nem probléma, mert pillanatok alatt megtisztíthatja. Maga a gofrisütő is könnyen tisztítható. Kapcsolja ki a készüléket, és húzza ki a dugót a fali aljzatból. Várja meg, amíg a lapok kihűlnek, de még mindig meleg tapintásúak. Törölje tisztára a sütőlapokat egy szivaccsal, kefével vagy nedves ruhával és egy kevés vízzel. A készülék négy gumilábon áll, hogy használat közben stabil maradjon.
Tulajdonságok
- Változtatható termosztát 50°C-tól 300°C-ig
- Időzítővel felszerelt
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Alumínium sütőedény tapadásmentes bevonattal
- Stabil fogantyú
- Négy gumilábon áll
Termékleírások
- Nettó súly: 6,5 kg
- Gofri mérete: 1,5 m B180 x D200 x H24mm
- Készülék méretei: B22,5 x D37 x H25cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 1,415 kW
- 230V/50Hz/1fázis 1415W
+ Alkalmas cukrászdákban, kávézókban és a piacon való használatra
+ A nagy teljesítményű fűtőelemnek köszönhetően a tálcák gyorsan felmelegednek
+ Könnyen kezelhető és beállítható a hőmérsékleti szintek.
- A tálcák nem kivehetők
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09374210 |
|---|---|
| Szélesség | 225 mm |
| Hosszúság | 370 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 6.5 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632127925 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









