Ez a prémium tűzhely 6 égővel rendelkező, nagy teljesítményű főzőlappal rendelkezik. Tartós kialakításának köszönhetően ez a főzőlap nagyon sokáig kitart, és sok strapát kibír. Az edénytartók öntöttvasból készültek, a krómozott gázégők pedig nagy teljesítményt és gyors égést biztosítanak. Ezenkívül a főzőlap 90 cm mély. Ezáltal ideális a nagyméretű serpenyők használatához.
Gyújtólánggal felszerelt
A főzőlap kerek sarkokkal készült a könnyű tisztíthatóság érdekében. Ezenkívül az égők gyújtólánggal vannak felszerelve, és van egy termoelemmel ellátott gázbiztonsági szelep is. Piezo gyújtás is van, és a főzőlap alkalmas LPG vagy földgázzal való használatra.
Ergonomikus kialakítás
Ez a professzionális főzőlap ergonomikus kialakítással rendelkezik, ami nagyon kellemes konyhai eszközzé teszi a munkát. A rozsdamentes acél háznak köszönhetően a főzőlap könnyen tisztítható. A sima felületek tisztításához nedves kendőre és enyhe tisztítószerre van szüksége. A főzőlap kiválóan alkalmas asztalra, munkapadra vagy külön rendelhető talapzatra történő elhelyezésre.
- Könnyen tisztítható főzőlap lekerekített sarkokkal
- Nagy teherbírású alkatrészek
- Gyújtólánggal ellátott égők
- Biztonsági termosztáttal felszerelve
- Biztonsági gázszelep termoelemmel
- Piezo-gyújtás
- Alkalmas PB-gázhoz vagy földgázhoz
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 86 kg
- Készülék méretei: Szélesség: 120 x 90 x 90 x 28cm
- Gázégő teljesítménye: 3 x 6,0 kW és 3 x 10,0 kW
- Teljes gázteljesítmény: 48.0 kW
- Beépített gázinjektorok: G25 - földgáz
- Kiegészítő gázinjektor-készlet: G30 - LPG (propán/bután)
+ Prémium főzőlap akár hat égővel
+ Nehéz öntöttvas serpenyőtartók, amelyek bírják a strapát
+ Gyújtólámpával és biztonsági szeleppel felszerelve
+ Ideális asztalon, pulton vagy talapzaton való használatra
- Az alkatrészek nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398519 |
|---|---|
| Szélesség | 1200 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas/Επιχρωμιωμένο |
| Nettó súly | 86 kg |
| Bruttó súly | 89 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632128502 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





