Ez az elektromos tűzhely négy égővel és elektromos sütővel rendelkezik. Azonnal láthatja, hogy a 900-as prémium Cooking Range sorozatunk tűzhelyével van dolga. Ez a tűzhely prémium minőségű anyagokból készült, és kifejezetten intenzív használatra tervezték. Az öntöttvas főzőlapok hermetikusan zártak, és a tetején egyetlen egységet alkotnak.
Tökéletes nagyméretű edényekhez és serpenyőkhöz
Ezen a négy főzőlapon elegendő hely van ahhoz, hogy a legnagyobb edények is elférjenek rajta. A 90 cm-es mélységével ez a tűzhely ideális a főzőtérben való elhelyezéshez. Mindegyik főzőlap hat beállítással rendelkezik, amelyekkel a hőmérséklet 90 és 450°C között állítható be. Az elektromos tűzhely további előnye a négy égő sima felülete. Ezáltal nagyon könnyen tisztíthatóak. Ugyanez vonatkozik természetesen a rozsdamentes acél házra is. A sarkok lekerekítettek, így a szennyeződések nem tudnak felhalmozódni.
Rengeteg főzőhely
A sütő ajtaja extra vastag, 40 mm-es szigeteléssel és elöl nagyméretű fogantyúval rendelkezik. Ennek köszönhetően még sütőkesztyűvel is könnyedén kinyitható. A statikus sütőtér nagyméretű, teljes egészében rozsdamentes acélból készült, felső és alsó fűtőelemekkel. Ezek külön-külön vagy egyszerre is használhatók. A biztonsági termosztát segítségével a sütő akár 300°C-ra is felmelegíthető.
A prémium kategóriás elektromos tűzhely jellemzői:
- Lekerekített sarkokkal ellátott főzőlap, könnyen tisztítható
- Nagy teherbírású alkatrészek
- Biztonsági kapcsoló a túlmelegedés ellen
- Egyedi főzőlap 6 beállítással
- Méretek egy főzőlap: Méret: W30 x D30cm
- Hőmérséklet 90-450°C között
- Rendkívül tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Az elektromos sütő jellemzői:
- Rozsdamentes acélból készült sütőtér
- Felső és alsó fűtőelemek
- A fűtőelemek külön-külön vagy együttesen is használhatók
- 3 szintes krómozott állvány 2/1 GN tárolóedényekhez
- Jó szigetelés a 40 mm vastag rozsdamentes acél sütőajtóval
- Ergonomikus és erős fogantyú
- Biztonsági termosztát 50-300°C
Termékleírások
- Nettó súly: 119 kg
- Belső méretek sütő: Szélesség 70 x magasság 55 x magasság 28,5cm
- Készülék méretei: Szélesség: 80 x 90 x 90 x 85cm
- Kemenceteljesítmény: 6,0 kW
- Teljes elektromos teljesítmény: 22,0 kW
- Teljesítmény: 400V / 50Hz / 3 fázis 22000W
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk.
+ Elektromos tűzhely, beleértve a prémium minőségű elektromos sütőt is
+ A sütő fűtőelemei külön-külön vagy együtt is használhatók
+ Krómozott sütőállvány 3 szinttel 2/1 GN tárolóedényhez
+ Alkalmas főzősorba helyezésre
- A sütőhöz hálózati (400 V) csatlakoztatás szükséges
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398525 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas |
| Nettó súly | 1,19 kg |
| Bruttó súly | 119 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632128519 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Ajtó anyaga | Rozsdamentes acél |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





