Ha a 900 Cooking Line sorozat valamelyik konyhai készülékét használja a konyhájában, akkor egy stabil és robusztus alapra mindenképpen szükség van. Ha megvásárol egy alapot, akkor az összekötő mechanizmusnak köszönhetően összekapcsolhatja azt a 900-as sorozat más alkatrészeivel. Ez nemcsak azt teszi lehetővé, hogy az egyes konyhai eszközöket a megfelelő ergonomikus munkamagasságban helyezze el, hanem azt is, hogy extra tárolóhelyet hozzon létre az edények számára.
Ideális egy főzősorhozEz a
professzionális rozsdamentes acél állvány alkalmas a professzionális konyhák intenzív napi használatára. Egy főzősorba is elhelyezhető. Ez a 40 x 90 cm-es szimpla állvány 120 x 90 cm-es hármas változatban is kapható, ajtóval vagy anélkül.
Könnyen tisztíthatóMivel
a kocsi stabil lábakkal rendelkezik, biztonságosan dolgozhat a konyhában. A rozsdamentes acélfelületek miatt könnyen tisztítható. Egy nedves ruhával és enyhe tisztítószerrel csak egy higiénikus tisztításhoz szükséges.
- Robusztus és teljesen rozsdamentes acélból készült, így könnyen tisztítható
- Illeszkedik a 900-as sorozat minden részéhez, így kompatibilis és kiegészíti a sütőfalat
- Extra tárolóhely, így nincsenek szanaszét heverő edények
- Stabil lábakon áll az extra stabilitás érdekében
Termékleírások
- Nettó súly: 13 kg
- Méretek szekrény: H570 mm: W400 x D743 x H570 mm
- Nettó súly: 13 kg
- Alvázméretek: Szélesség 40 x mélység 74,3 x magasság 57 cm
+ Rozsdamentes acélból készült professzionális nyitott keret
+ Ideális a főzősorba helyezéshez
+ Extra hely az edények tárolására
+ A 900-as főzősorozat összes konyhai készülékéhez alkalmas bázis
- Nem mozgathatóNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398693 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 743 mm |
| Magasság | 570 mm |
| Nettó súly | 1,3 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632129271 |
| Vámtarifaszám | 9403208000 |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |


