Egy professzionális konyhában a kiváló minőségű botmixer nélkülözhetetlen. Ez a botmixer ergonomikus és kényelmesen illeszkedik a kézbe. Nemcsak keverésre, hanem pürésítésre, keverésre, darálásra és verésre is használható. Így gyorsan és egyszerűen elkészítheti a legfinomabb tésztaszószokat, püréket, tejszínhabot vagy desszerteket. A hús, a zöldségek, a burgonya vagy a rizs darálása is nagyon egyszerű ezzel a professzionális botmixerrel. A turmixgép 15 cm mélységű, így a mély edények alját is könnyedén elérheti, és mindent alaposan összekeverhet.
Számos tartozékkal
A botmixerhez alapfelszereltségként mellékelt tengely éles acélkésekkel van ellátva. Rendelhet két kis habverővel ellátott tartozékot is, például tejszínhab veréséhez. Ezenkívül a botmixer szellőztetett motorral rendelkezik, amely termikus túlterhelés elleni védelemmel van ellátva. A botmixer és a motorblokk kopásálló csatlakozóinak köszönhetően a tartozékok cseréje nagyon gyors. A rozsdamentes acélból készült tengely dupla csapágyazású belső tengellyel és pengeházzal van ellátva. A kapcsolóval beállítható a sebesség az optimális habverési és keverési eredmény érdekében.
Jellemzők
- Kopásálló csatlakozók a rúdban és a motorblokkban a gyors tartozékcseréhez
- Szellőztetett motor termikus túlterhelés elleni védelemmel
- Változtatható fordulatszám-szabályozó kapcsoló
- Rozsdamentes acél rúd dupla csapágyazású belső tengellyel és késházzal rendelkezik
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Sebesség: 6.000 - 20.000 fordulat/perc
- Feldolgozási kapacitás: 10L
- Behelyezési mélységsáv: 15cm
- Lábátmérő: ∅ 7cm
- Nettó súly: 2,6 kg
- Készülék méretei: Szélesség 57 x mélység 9 x magasság 9 cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 0,28 kW
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 280 Watt
+ Ergonomikus kialakítás, amely szilárdan fekszik a kézben
+ Éles acélpengékkel ellátott tartozékot tartalmaz
+ Állítható sebesség
- Mosogatógépbe nem való alkatrészek
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 08410000 |
|---|---|
| Szélesség | 570 mm |
| Hosszúság | 90 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Műanyag |
| Nettó súly | 2.6 kg |
| Bruttó súly | 3 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632129653 |
| Vámtarifaszám | 8509400000 |
| Kapacitás | 10 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









