Ha rendszeresen nagy mennyiségű ételt süt vendéglátóhelyén, akkor ez a 15 literes kapacitású professzionális sütő ideális. Két különálló fűtőelemmel és egy nagyméretű sütőkosárral rendelkezik. A két fűtőelemmel rendelkező fritőz előnye, hogy nincs szükség nagy teljesítményre. Így nem számít, milyen konyhában van, a mélysütő egyszerűen csatlakoztatható egy hagyományos konnektorba. A sütőkosár felemelésekor a hőálló fogantyúkat használhatja a sérülések elkerülése érdekében, a mellékelt fedél pedig megakadályozza, hogy az olaj használat közben kifröccsenjen. A készülék alján található gumilábak biztosítják, hogy a készülék a legtöbb felületen stabil és szilárd maradjon.
Süssön hosszabb ideig ugyanabban az olajban
A precíz termosztáttal mindkét fűtőelemet külön-külön is működtetheti. A hőmérséklet 50 °C és 200 °C között mozoghat, és könnyen beállítható. Emellett a mélysütő narancssárga jelzőfénnyel rendelkezik, amely tudatja Önnel, hogy az olaj elérte a megfelelő hőmérsékletet, és elkezdheti a sütést. Ez a professzionális fritőz lehetővé teszi, hogy hosszabb ideig süssön ugyanabban az olajban, a hidegzónának köszönhetően. Ezzel a rendszerrel a fűtőelemek néhány centiméterrel a serpenyő alja felett helyezkednek el. A mélysütő legalsó részén lévő olaj nem olyan forró, és az aljára hulló morzsák kevésbé gyorsan égnek meg. Ennek eredményeként az olaj tovább tart, és nem kell olyan gyakran cserélni.
Alapos tisztítás
Ez a hatalmas kapacitású mélysütő teljes egészében rozsdamentes acélból készült. A lekerekített sarkoknak köszönhetően gyorsan és alaposan tisztíthatja ezt a készüléket. Minden alkatrész kivehető, így meleg, szappanos vízben áztatható az olaj és a maradékok eltávolítása érdekében. Ezután kefélje át az alkatrészeket meleg, szappanos vízzel. A külső házhoz használjon nedves ruhát.
Jellemzők
- Termosztát 50 °C és 200 °C között
- Két különálló fűtőelem
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Hőálló fogantyú
- 4 gumilábon áll
- Tartós konstrukció és higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 12 kg
- Kosár méretei: Szélesség 47 x mélység 21 x magasság 9,5cm
- Gépi méretek: Szélesség 57 x mélység 44 x magasság 31,5cm
- Kapacitás sültkrumpli: 3kg
- A fűtőelemek teljesítménye 2,5 + 2,5kW
- Teljes elektromos teljesítmény: 5,0 kW
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 2 x 2500W
+ Alkalmas nagy mennyiségű étel sütésére
+ A hidegzónának köszönhetően hosszabb ideig sülhet ugyanabban az olajban
+ A két fűtőelem külön-külön is beállítható
- Ennek a mélysütőnek a kivehető részei nem mosogatógépben moshatóak
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365210 |
|---|---|
| Szélesség | 570 mm |
| Hosszúság | 440 mm |
| Magasság | 315 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 12 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340161 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









