Ez az elektromos egyszemélyes fritőz 4 literes kapacitással rendelkezik, és jól használható mindennapi használatra. Ezzel a fritőzzel könnyedén elkészíthet 0,8 kg sült krumplit és rágcsálnivalót bármelyik professzionális vendéglátóipari konyhában. A különböző típusú ételek gyakran különböző sütési hőmérsékletet igényelnek, ezért ez a professzionális mélysütő állítható termosztáttal van felszerelve, így könnyen beállíthatja a pontos hőmérsékletet 50°C és 200°C között. Amint a narancssárga fény kialszik, a mélysütő elérte a kívánt hőmérsékletet, és megkezdheti a sütési folyamatot.
Asztali modell a pulton való használathoz
Sütés közben a hőmérséklet elérheti akár a 200°C-ot is, ezért fontos, hogy biztonságosan dolgozzon, amikor a mélysütővel főz. Ez a professzionális fritőz levehető fedéllel rendelkezik, amely lefedi a tálat, és megakadályozza az olaj kifröccsenését. A hőálló fogantyúnak és a mélysütő ergonomikus kialakításának köszönhetően biztos lehet benne, hogy biztonságosan dolgozik. A fritőz az extra stabilitás érdekében gumilábakkal is fel van szerelve. Kompakt asztali modellként tökéletesen alkalmas pultra vagy asztalra helyezésre. Rendelkezik egy hideg zónával is, ahol a fűtőelem körülbelül 2 cm-rel az alja fölött van felfüggesztve. Mivel a fűtőelem alatti olaj hűvösebb marad, a morzsák kevésbé gyorsan égnek le, ami frissen tartja az olajat, és nem kell olyan gyakran cserélni.
Könnyen tisztítható
A mélysütő lekerekített sarkokkal készült. A rozsdamentes acél háznak, a serpenyőnek és a sütőkosárnak köszönhetően a tisztítás egyszerű. A külső felület könnyen tisztítható egy nedves ruhával. A belső részek kivehetők, így forró, szappanos vízbe helyezheti őket, hogy a zsír- és olajmaradványokat fellazítsa. A tartozékok könnyen tisztíthatók kefével, meleg vízzel és szappannal.
Jellemzők
- Termosztát 50 °C és 200 °C között
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Hőálló fogantyú
- 4 gumilábon áll
- Tartós konstrukció és higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 5,5 kg
- Kosár méretei: Szélesség 13,5 x mélység 20 x magasság 11,5 cm
- Gépi méretek: Szélesség 22 x mélység 38,5 x magasság 31,5 cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 2,5kW
- Kapacitás sültkrumpli: 0,8kg
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 2500W
+ Pontosan a megfelelő hőmérséklet a szabályozható termosztátnak köszönhetően
+ Rozsdamentes acélból készült a könnyű tisztítás érdekében
+ Levehető fedéllel az olaj kifröccsenésének megakadályozása érdekében
- A különálló részek nem moshatók mosogatógépben
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365211 |
|---|---|
| Szélesség | 220 mm |
| Hosszúság | 385 mm |
| Magasság | 315 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 5.5 kg |
| Bruttó súly | 6 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340178 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









