Ha kétszer annyi sült krumplit és rágcsálnivalót szeretne sütni, próbálja ki ezt az elektromos dupla fritőzgépet. A 2 x 4 literes kapacitással minden vendéglátóipari konyha szívesen látott kiegészítője. Ez a professzionális fritőz mindkét serpenyőben állítható termosztáttal is rendelkezik, így egyszerre készíthet sült krumplit az egyik serpenyőben és rágcsálnivalókat a másikban. Mindezt a kívánt hőmérsékleten, 50°C és 200°C között. Kialudt a narancssárga fény? Akkor az olaj elérte a hőmérsékletet, és a fritőz készen áll a használatra.
Kompakt asztali modell
Egy jó minőségű mélysütő nélkülözhetetlen egy professzionális konyhában. Ennek a dupla mélysütőnek nagy előnye, hogy kompakt modell, amelyet könnyen elhelyezhet egy pulton vagy asztalon. Természetesen a biztonság kulcsfontosságú, amikor forró olajjal dolgozik, ezért ez a mélysütő két levehető fedéllel rendelkezik, hogy megakadályozza az olaj kifröccsenését. A fogantyú is hőálló, így biztonságosan dolgozhat, és az extra stabilitás érdekében a mélysütő gumilábakkal van ellátva. Annak érdekében, hogy a sütőolaj minél tovább friss maradjon, ez a fritőz hideg zónával működik. A fűtőelem körülbelül 2 cm-rel az alja fölött van felfüggesztve. Ez azt jelenti, hogy a fűtőelem alatti olaj hidegebb marad, és a morzsák kevésbé égnek meg. Ennek eredményeképpen a sütőolaj tovább tart, és ritkábban kell cserélni.
Teljesen rozsdamentes acélból készült
A mélysütő kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, és szépen lekerekített sarkokkal van ellátva. Ennek köszönhetően az alapos tisztítás egyáltalán nem okoz gondot. A tál, a sütőkosár, a fűtőelem és az alap, amelyen a kosár nyugszik, mind kivehető és tisztítható. A zsír- és olajmaradványok eltávolításához helyezze az alkatrészeket egy nagy tál forró, szappanos vízbe. A mélysütő külső része nedves ruhával törölhető le, a laza tartozékok pedig kefével, meleg vízzel és szappanos vízzel tisztíthatók.
Jellemzők
- 50 °C és 200 °C közötti termosztát
- Különálló fűtőelemek
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Hőálló fogantyú
- 4 gumilábon áll
- Tartós kivitel és higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 9,8 kg
- Kosár méretei: Szélesség 13,5 x mélység 20 x magasság 11,5cm
- Gépi méretek: Szélesség 45 x mélység 38,5 x magasság 31,5 cm
- Fűtőelem teljesítménye: 2,5 + 2,5kW
- Teljes elektromos teljesítmény: 5kW
- Kapacitás sütők: 2 x 0,8kg
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 2 x 2500W
+ Az állítható termosztátnak köszönhetően mindkét fritőz külön-külön is felmelegíthető
+ A levehető fedelek megakadályozzák az olaj kifröccsenését
+ Könnyen tisztítható forró, szappanos vízzel
- A levehető részek nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365212 |
|---|---|
| Szélesség | 450 mm |
| Hosszúság | 385 mm |
| Magasság | 315 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 9.8 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340185 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









