Ezzel a kiváló minőségű fritőzzel ropogós sültkrumplit és rágcsálnivalókat készíthet egy professzionális konyhában. A fritőz 8 literes kapacitással rendelkezik, amely egyszerre 1,4 kg sült krumpli elkészítéséhez szükséges. A szükséges hőmérséklet is ételfajtánként változik, ezért ez a sokoldalú fritőz állítható termosztáttal rendelkezik, amellyel 50°C és 200°C közötti hőmérsékletet állíthat be. A narancssárga visszajelző lámpa tudatja Önnel, hogy az olaj elérte a megfelelő hőmérsékletet, és a termékek beletehetők a fritőzbe.
Innovatív hideg zónával
Ez a professzionális mélysütő levehető fedéllel rendelkezik, hogy sülés közben ne fröccsenjen ki az olaj. A fedél és a kosár fogantyúi hőállóak a biztonságos és kellemes munkavégzés érdekében. A gumilábaknak köszönhetően a fritőz stabilan a helyén marad. A kompakt asztali modell minden konyhában előnyös, mivel bármilyen munkaterületen vagy asztalon elhelyezhető. A mélysütő alján található hideg zóna biztosítja, hogy az olajat ritkábban kelljen cserélni. A fűtőelem közvetlenül a fritőz alja felett helyezkedik el, így az alatta lévő olaj nem forrósodik fel annyira. Az aljára hulló morzsák kevésbé gyorsan égnek el, így az olaj tovább marad friss.
Gyors és egyszerű tisztítás
Egy mélysütőgép tisztítása sosem szórakoztató, de a rozsdamentes acél háznak és alkatrészeknek köszönhetően pillanatok alatt elvégezhető. Az alkatrészek kivehetők, és forró, szappanos vízben áztathatók. Ezután szappannal és meleg vízzel óvatosan súrolja le a kosarat, a fritőzgépet és a többi tartozékot. A ház nedves ruhával tisztítható, és máris készen áll a sültkosár a következő használatra.
Jellemzők
- 50 °C és 200 °C közötti termosztát
- Védett fűtőelemek
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Hőálló fogantyú
- 4 gumilábon áll
- Tartós kivitel és higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 6,5 kg
- Kosár méretei: Szélesség 17,5 x magasság 23 x magasság 14cm
- Gépi méretek: Szélesség 27 x mélység 41,5 x magasság 34cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 3,25 kW
- Kapacitás: Sült krumplitöltő: 1,4kg
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 3250W
+ Állítható termosztát 50°C és 200°C között
+ Biztonságos munkavégzés hőálló fogantyúkkal és levehető fedéllel
+ Rozsdamentes acélból készült a könnyű tisztítás érdekében
- Az alkatrészek és tartozékok nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365215 |
|---|---|
| Szélesség | 270 mm |
| Hosszúság | 415 mm |
| Magasság | 340 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 6.5 kg |
| Bruttó súly | 7 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340215 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









