A dupla, egyenként 8 literes kosárral rendelkező elektromos fritőz nagy előnye, hogy a sütési kapacitás azonnal megduplázódik. Így egyszerre készíthet sült krumplit, rágcsálnivalókat és más sült ételeket, várakozás nélkül. Mindkét fűtőelem állítható termosztáttal rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy mindkét sütőnél 50°C és 200°C közötti hőmérsékletet állítson be. A narancssárga jelzőfény biztosítja, hogy a termékek pontosan a megfelelő hőmérsékleten kerüljenek a forró olajba.
A sütőolaj hosszabb ideig marad frissebb
Mivel ez a professzionális fritőz hideg zónával rendelkezik, a sütőolaj tovább marad friss. A hideg zónában a fűtőelem kissé a mélysütő alja fölé lóg, így a fűtőelem alatt lévő összes olaj kevésbé forró. Amikor a morzsák az aljára süllyednek, kevésbé gyorsan égnek el, így az olaj tovább használható marad. A mélysütő levehető fedéllel is rendelkezik, hogy megakadályozza az olaj kifröccsenését, valamint hőálló fogantyúkkal. A gumilábak biztosítják a stabil elhelyezést bármely pulton vagy asztalon.
Rozsdamentes acélból készült alkatrészek
A ház, valamint az összes alkatrész és tartozék rozsdamentes acélból készült. A mélysütő is szépen kidolgozott, lekerekített sarkokkal rendelkezik, ami nagyban megkönnyíti a tisztítást. Az olaj- és zsírmaradványok forró, szappanos vízben való áztatással gyorsan feloldhatók és megtisztíthatók. Minden alkatrész eltávolítható és tisztítható kefével, meleg vízzel és szappannal. A fritőz külseje nedves ruhával törölhető tisztára.
Jellemzők
- 50 °C és 200 °C közötti termosztát
- Különálló fűtőelemek
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Hőálló fogantyú
- 4 gumilábon áll
- Tartós kivitel és higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 11,5 kg
- Kosár méretei: Szélesség 17,5 x magasság 23 x magasság 14cm
- Gépi méretek: Szélesség 55,5 x mélység 41,5 x magasság 34cm
- A fűtőelemek teljesítménye 3,25 + 3,25 kW
- Teljes elektromos teljesítmény: 6,5 kW
- Sültkrumpli kapacitás: 2 x 1,4kg
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 2 x 3250W
+ Kompakt asztali modell a sütési kapacitás gyors bővítéséhez a konyhában
+ Állítható termosztát, így mindkét fritőzben pontosan beállítható a hőmérséklet
+ Hideg zónával felszerelve, így a sütőolaj tovább marad frissebb
- A különálló részek nem mosogatógépben moshatóak
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365225 |
|---|---|
| Szélesség | 555 mm |
| Hosszúság | 415 mm |
| Magasság | 340 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 11.5 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340222 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









