Ez a sokoldalú fritőz ideális a professzionális konyhában való használatra. Ebben a 13 literes kapacitású fritőzben akár 1,1 kg sült krumplit is könnyedén megsüthet. A sült krumpli mellett számos más típusú ételt is megsüthet, például zöldségeket, snackeket és egyéb előételeket. A fritőz praktikus lefolyócsappal rendelkezik, így a sütőolaj könnyen és biztonságosan cserélhető. A serpenyő alján egy kivehető rács található, amely biztosítja, hogy a morzsák ne tömítsék el az olaj kifolyóját. Olajcsere esetén egyszerűen helyezzen egy edényt a csap alá, és nyissa ki. Várja meg, amíg az összes olaj a csapon keresztül a serpenyőbe folyik, majd zárja el.
Elektromos fritőz hideg zónával
Az 50°C és 200°C közötti tartományt kínáló termosztát segítségével pontosan beállíthatja a hőmérsékletet. Ez az elektromos mélysütő hideg zónával is rendelkezik. A hideg zóna előnye, hogy az olaj tovább marad friss. Ennek oka, hogy a fűtőelem alatt, amely néhány centiméterrel a serpenyő alja felett van, kevésbé forró az olaj. Az aljára süllyedő morzsák így kevésbé gyorsan égnek meg, így hosszabb ideig süthet ugyanabban az olajban. A fritőz továbbá biztonsági okokból levehető fedéllel és hőálló fogantyúval van ellátva. A gumilábak azt is biztosítják, hogy a serpenyő a helyén maradjon.
Tisztítás forró vízzel
A teljes egészében rozsdamentes acélból készült készülékek, mint például ez a fritőz, könnyen tisztíthatók. A mélysütő, a kosár, a laza alkatrészek és a ház teljes egészében rozsdamentes acélból készült. A mélysütő külső része könnyen tisztítható egy nedves ruhával. A levehető részekhez elég egy gyengéd kefe, meleg víz és enyhe mosószer.
Jellemzők
- 50 °C és 200 °C közötti termosztát
- Védett fűtőelemek
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Hőálló fogantyú
- 4 gumilábon áll
- Tartós kivitel és higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 9,5 kg
- Kosár méretei: Szélesség 20 x mélység 21 x magasság 11cm
- Gépi méretek: Szélesség 31 x mélység 49 x magasság 36cm
- A fűtőelemek teljesítménye 3,0kW
- Teljes elektromos teljesítmény: 3,0kW
- Kapacitás sültek: 1,1kg
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 3000W
+ A leeresztőcsap lehetővé teszi az olaj gyors és egyszerű cseréjét
+ A hidegzónának köszönhetően tovább használhatja az olajat
+ Minden alkatrész eltávolítható a könnyű tisztítás érdekében
- Az alkatrészek nem tisztíthatók mosogatógépben
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365230 |
|---|---|
| Szélesség | 310 mm |
| Hosszúság | 490 mm |
| Magasság | 360 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340277 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









