Ha ebben a dupla fritőzben sütöd az ételeket, az ügyfeleknek nem kell várniuk a rendelésükre. Egyszerre akár 2,2 kg sült krumpli is megsüthető mindkét kosár segítségével. Vagy 1,1 kg sült krumpli az egyik fritőzben és egy másik snack a másikban. A beépített leeresztő csapok az olajcserét is nagyon felhasználóbaráttá teszik. Helyezzen egy tálat mindkét leeresztőcsap alá, és nyissa ki a csapokat. Mindkét mélysütőnek van egy kivehető rácsa, amely megakadályozza, hogy a morzsák eltömítsék a lefolyókat, és amikor az összes olaj kifolyt a tartályokba, ismét elzárhatja a csapokat, és kidobhatja a régi olajat.
Precíziós termosztát a pontos hőmérsékletért
Annak érdekében, hogy az ételeket pontosan a megfelelő hőmérsékleten süthesse, ez a professzionális fritőz egyedi termosztátokkal van felszerelve mindkét fritőzön. Ez lehetővé teszi, hogy mindkét fritőz esetében pontosan beállíthassa az 50°C és 200°C közötti hőmérsékletet. Ezenkívül a narancssárga jelzőfény jelzi, ha az olaj tökéletes hőmérsékleten van, és készen áll a használatra. A hideg zónával ellátott fritőzben történő sütés azt is jelenti, hogy a sütőolaj tovább marad jó állapotban. A fűtőelem közvetlenül a serpenyő alja fölött helyezkedik el, így az elem és a fritőz alja között lévő olaj kevésbé forrósodik fel. Ennek eredményeként az aljára süllyedő morzsák kevésbé gyorsan égnek meg, így nem kell olyan gyakran cserélni az olajat. Ez a fritőz levehető fedővel és hőálló fogantyúval is rendelkezik.
Higiénikus kivitel
Ez az elektromos mélysütő higiénikus kialakítású és lekerekített sarkokkal ellátott. A rozsdamentes acél házzal és alkatrészekkel együtt ez rendkívül egyszerűvé teszi a tisztítást. Minden alkatrész kivehető, és forró vízbe áztatható a zsír fellazítása érdekében. Ezt követően mindent megtisztíthat egy gyengéd kefével és meleg, szappanos vízzel.
Jellemzők
- Termosztát 50 °C és 200 °C között
- Különálló fűtőelemek
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Hőálló fogantyú
- 4 gumilábon áll
- Tartós konstrukció és higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 16,5 kg
- Kosár méretei: Szélesség 20 x mélység 21 x magasság 11cm
- Gépi méretek: Szélesség 63 x mélység 49 x magasság 36cm
- A fűtőelemek teljesítménye 3,0kW + 3,0kW
- Teljes elektromos teljesítmény: 6,0kW
- Kapacitás sütők: 2 x 1,1kg
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 2 x 3000W
+ Praktikus leeresztőcsap a régi sütőolaj egyszerű cseréjéhez
+ Levehető fedelek az olajfröccsenések ellen
+ A termosztátnak köszönhetően a hőmérséklet pontosan beállítható, ahogyan szükséges
- Az alkatrészek és tartozékok nem tehetők a mosogatógépbe
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365231 |
|---|---|
| Szélesség | 630 mm |
| Hosszúság | 490 mm |
| Magasság | 360 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 16.5 kg |
| Bruttó súly | 17 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340284 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









