Ez a sokoldalú fritőz extra nagyméretű, hogy nagyobb mennyiségű ételt készíthessen. Ideális akár 3 kg sült krumpli sütéséhez a 30 literes olajkapacitású fritőzben. Nagy adag sült halat, zöldséges snackeket, churros-t és más sült ételeket is képes kezelni anélkül, hogy a vásárlóknak sokáig kellene várniuk a rendelésükre. Az alapszekrény két rozsdamentes acélból készült, fogantyúval ellátott ajtóval van felszerelve. Az ajtók mögött beépített leeresztőcsap található a gyors olajcseréhez. Ezenkívül praktikus tárolóhelyként is szolgál az extra olajos palackok számára. A fritőz levehető fedéllel rendelkezik az olaj kifröccsenésének megakadályozása érdekében, a fogantyúk pedig hőállóak. A mellékelt rácsot a zsírmaradványok összegyűjtésére is felhelyezheti.
Mindig a megfelelő hőmérsékleten
A szekrénnyel ellátott talapzatra szerelt mélysütő 400 V-os feszültséggel működik. Ezenkívül a készülék túlterhelés elleni védelemmel van ellátva az extra biztonság érdekében. A hidegzónának köszönhetően a sütőolajat is tovább használhatja. A fűtőelem kissé a fritőz alja fölé van függesztve. A fűtőelem és az alja közötti összes olaj kissé hűvösebb marad. Így az áteső morzsák nem égnek meg olyan gyorsan, és az olaj hosszabb ideig jobb minőségű marad. Az elektromos fritőz hőmérséklete 50°C és 200°C között állítható, és kényelmes időzítővel rendelkezik.
Az olaj- és zsírmaradványok könnyű eltávolítása
A mélysütő és minden alkatrésze, például a gyűjtőrács, a serpenyő és a sütőkosár rozsdamentes acélból készült, ami könnyen tisztítható. Ennek a luxus kivitelű, lekerekített sarkokkal rendelkező mélysütőnek az alkatrészei mind kivehetők. Az olaj- és zsírmaradványok eltávolíthatók az alkatrészek meleg, szappanos vízben való áztatásával. Súroljon meg mindent finoman egy kefével, és végül egy puha ruhával törölje szárazra.
Jellemzők
- Termosztát 50 °C és 200 °C között
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Hőálló fogantyú
- Tartalmaz tárolóhelyet
- Rács a sütési maradékok összegyűjtéséhez
- Tartós kivitel és higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 35 kg
- A kosár méretei: Szélesség 47 x mélység 27,5 x magasság 95cm
- Gépi méretek: Szélesség 59 x mélység 52,5 x magasság 915 cm
- Tartály méretei: Szélesség 29,5 x mélység 32,5 x magasság 20cm
- Kapacitás sült: 3kg
- Teljesítmény: 400V / 50Hz / 3 fázis 4800W
+ Beépített leeresztőcsap a könnyű olajcseréhez
+ Praktikus rács a sütési maradékok összegyűjtéséhez
+ Teljesen rozsdamentes acélból készült
- Az alkatrészek nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365232 |
|---|---|
| Szélesség | 590 mm |
| Hosszúság | 525 mm |
| Magasság | 915 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 3,5 kg |
| Bruttó súly | 35 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340291 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |











