Ez a prémium tűzhely egy nagy teljesítményű gáztűzhely sütővel és 6 égővel. Tartós kialakításának köszönhetően ez a tűzhely nagyon hosszú ideig fog működni, és nagy igénybevételnek is ellenáll. Az edénytartók öntöttvasból készültek, a krómozott gázégők pedig nagy teljesítményt és gyors égést biztosítanak. Ezenkívül a tűzhely 90 cm mély. Ezáltal ideális nagyméretű edények használatához.
Gyújtólánggal felszerelt
A tűzhely kerek sarkokkal készült a könnyű tisztíthatóság érdekében. Ezenkívül az égők gyújtólánggal vannak felszerelve, és van egy biztonsági szelep a gázhoz termoelemmel. Továbbá Piezo gyújtás is van, és a gázfőző alkalmas LPG vagy földgázzal. A gáztűzhely sütőtér teljesen rozsdamentes acélból készült, és egy háromszintes krómozott állvánnyal rendelkezik, amely alkalmas 2/1 GN edények befogadására. A rozsdamentes acél sütőajtó 4 cm vastag és jól szigetelt. A biztonsági termosztáttal 100 és 300⁰C közötti hőmérsékletet állíthat be.
Ergonomikus kialakítás
Ez a nagy teherbírású gáztűzhely ergonomikus kialakítással rendelkezik, ami nagyon kellemes konyhai eszközzé teszi a munkát. A rozsdamentes acél háznak köszönhetően a tűzhely és a gáztűzhely könnyen tisztítható. A sima felületek tisztításához nedves ruhára és enyhe tisztítószerre lesz szüksége. Ennek a gáztűzhelynek a négy lába állítható magasságú, így szinte minden felületre alkalmas.
- Lekerekített sarkokkal ellátott főzőlap, könnyen tisztítható
- Nagy teherbírású alkatrészek
- Gyújtólánggal ellátott égők
- Biztonsági szelep a gázhoz termoelemmel
- Piezo-gyújtás
- Alkalmas PB-gázhoz vagy földgázhoz
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
A gázüzemű sütő jellemzői
- Statikus sütőtér teljesen rozsdamentes acélból
- 3 szintes krómozott állvány 2/1 GN számára
- Jó szigetelés a 40 mm vastag rozsdamentes acél sütőajtóval
- Ergonomikus és erős fogantyú
- A mikroégők gyors felmelegedést biztosítanak
- Biztonsági termosztát 100 - 300 Celsius-fok között
Termékleírások
- Nettó súly: 155 kg
- Készülék méretei: Szélesség: 120 x 90 x 90 x 85 cm
- Teljesítmény gázégők: 3 x 6,0 kW és 3 x 10,0 kW
- Sütő teljesítménye: 8,0 kW
- Teljes gázteljesítmény: 56,0 kW
- Beépített gázinjektorok: G25 - földgáz
- További gázinjektorok: G30 - LPG (propán/bután)
+ Prémium hatégős gázfőzőlap, nagy sütővel együtt
+ Nehéz öntöttvas serpenyőtartók, amelyek bírják a strapát
+ Gyújtólánggal és biztonsági szeleppel felszerelt
+ 100 és 300⁰C közötti hőmérsékletre alkalmas
- Az alkatrészek nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398502 |
|---|---|
| Szélesség | 1200 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas/Επιχρωμιωμένο |
| Nettó súly | 170 kg |
| Bruttó súly | 170 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340741 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Ajtó anyaga | Rozsdamentes acél |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





