Kompakt, mégis praktikus főzőlapot keres? Akkor megtalálta. Ez az elektromos főzőlap két főzőlapjával talán kompaktabb, de megtartja a Maxima Cooking Range 900-as sorozat prémium tulajdonságait. Minőség, ergonomikus használat és praktikus kényelem a legfontosabb jellemzések erre a tűzhelyre.
Mindig van kapacitása, a nagy főzőlapoknak köszönhetően
Az öntöttvas főzőlapok hermetikusan zártak, és a tetejükön egyetlen egységet alkotnak. A 90 cm-es mélységnek és a sík felületnek köszönhetően mindkét lapon elegendő hely áll rendelkezésre a nagyméretű edényekkel való munkához. A 2 x 4 kW-os teljesítményű főzőlapok kapacitása is elegendő ehhez.Mindkét főzőlapon 90 és 450°C közötti hőmérsékletet állíthat be hat fokozatban. Mindkettő biztonsági kapcsolóval rendelkezik a túlmelegedés ellen.
Stabil, könnyen tisztítható konstrukció
A prémium minőségű anyagok használatának köszönhetően ez a tűzhely ellenáll a professzionális konyhában előforduló igénybevételeknek. Ráadásul a sima felületnek megvan az az előnye, hogy könnyen tisztítható. Ugyanez vonatkozik a rozsdamentes acél házra is. A sarkok lekerekítettek, így a szennyeződések nem tudnak itt felhalmozódni.
A prémium kategóriás elektromos főzőlap jellemzői:
- Főzőlap lekerekített sarkokkal, így könnyen tisztítható
- Nagy teherbírású alkatrészek
- Biztonsági kapcsoló a túlmelegedés ellen
- Egyedi főzőlap 6 beállítással
- Méretek egy főzőlaphoz: Szélesség 30 x magasság 30 cm
- Hőmérséklet 90-450°C között
- Rendkívül tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások:
- Nettó súly: 34,8kg
- Készülék méretei: Méretek: W40 x D90 x H28cm
- Teljesítmény égők: 4,0 kW
- Teljes elektromos teljesítmény: 8,0 kW
- Teljesítmény: 400V / 50Hz / 3 fázis 8000W
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk.
+ 2 tágas főzőlap, alkalmas nagyméretű serpenyők számára
+ 6 fokozatban állítható hőmérséklet főzőlaponként
+ Tartozékként rendelhető talapzat (nyitott vagy ajtóval)
+ Alkalmas főzősorba helyezésre
- Hálózati (400V) csatlakozás szükséges
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398535 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas |
| Nettó súly | 34.8 kg |
| Bruttó súly | 35 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340796 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





