Kompakt, mégis praktikus főzőlapot keres? Akkor megtalálta! Ez az elektromos tűzhely ugyan kompakt, két főzőlapjával, de megtartja a Maxima Cooking Range 900-as sorozatának legfontosabb jellemzőit. Minőség, ergonomikus használat és kényelem a legfontosabb jellemzések erre a tűzhelyre. A prémium minőségű anyagok használatának köszönhetően ellenáll a professzionális konyhában előforduló igénybevételeknek.
Rengeteg hely a négy nagy égővel
Ez a négy égővel rendelkező elektromos főzőlap minőségben és praktikumban is kiemelkedik. Azonnal láthatja, hogy a Cooking Range 900 sorozatunk egyik modelljével van dolga. Az öntöttvas főzőlapok hermetikusan zártak, és felül egyetlen egységet alkotnak. A 90 cm-es mélységnek köszönhetően könnyen elhelyezhet rajta nagy méretű serpenyőket. Minden égő hat beállítással rendelkezik, amelyekkel 90 és 450°C közötti hőmérsékletet állíthat be.
Könnyen tisztítható
Az elektromos tűzhely nagy előnye, hogy a négy égő felülete sima, így nagyon könnyen tisztítható. Ugyanez vonatkozik a házra is, amely rozsdamentes acélból készült. A sarkok lekerekítettek, így a szennyeződések nem tudnak felgyülemleni. Ez a készülék alkalmas főzősoron belüli használatra, és könnyen rendelhet hozzá egy talapzatot, amely vagy nyitott, vagy két ajtóval rendelkezik.
A prémium kategóriás elektromos főzőlap jellemzői:
- Lekerekített sarkokkal rendelkező főzőlap, így könnyen tisztítható
- Nagy teherbírású alkatrészek
- Biztonsági kapcsoló a túlmelegedés ellen
- Egyedi főzőlap 6 beállítással rendelkezik
- Az egy főzőlap méretei: Szélesség 30 x Szélesség 30 cm
- Hőmérséklet 90-450°C között
- Rendkívül tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 64 kg
- Készülék méretei: Sz80 x D90 x H28cm
- Teljesítmény: 4,0 kW
- Teljes elektromos teljesítmény: 16,0 kW
- Teljesítmény: 400V / 50Hz / 3 fázis 16000W
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk.
+ 4 tágas főzőlap, nagyméretű edényekhez + Hőmérséklet 6 fokozatban állítható főzőlaponként + Tartozékként rendelhető alap (nyitott vagy ajtókkal) + Alkalmas főzősorba helyezésre - Fő áram (400V) csatlakoztatás szükséges
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398536 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas |
| Nettó súly | 64 kg |
| Bruttó súly | 66,5 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340802 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |












































