Ez a karcsú főzőlap egy igazi erőmű, amelyet forgalmas vendéglátóipari konyhákba terveztek. Nem kevesebb, mint hat nagy formátumú főzőlapjával és robusztus anyaghasználatával bármelyik vendéglátóipari konyhában ellenáll az intenzív napi használatnak. Könnyedén hozzáadhatja egy főzősorhoz, vagy rendelhet hozzá illő rozsdamentes acél alapot.
Prémium anyagválaszték
A minőség lenyűgöző, és ez a prémium anyagválasztásnak köszönhető, amelyhez szép design párosul, felesleges sallangok nélkül. Ennek a tűzhelynek nincs szüksége rá, mert a teljesítményén áll. A főzőlapok nehéz öntöttvasból készültek, és a készülék 90 cm-es mélységének köszönhetően mind a hat lapra könnyedén elhelyezhet egy nagyméretű serpenyőt. A ház rozsdamentes acélból készült, amely a strapabíróságáról ismert.
Könnyen tisztítható és praktikusan használható
A rozsdamentes acél nem csak tartós anyag, de simaságának köszönhetően nagyon könnyen tisztán tartható. Ennek a tűzhelynek a sarkai is lekerekítettek, így a szennyeződések nem tudnak itt felhalmozódni, és egy ronggyal könnyen elérheti őket. Mindegyik főzőlap hat beállítással rendelkezik, amelyekkel 90 és 450°C között állíthatja be a hőmérsékletet. Ha ehhez hozzáveszi a nagy, kerek gombokat, akkor biztosan tudja, hogy ez egy nagyon praktikus tűzhely, amellyel nagyon praktikusan lehet dolgozni.
A prémium kategóriás elektromos tűzhely jellemzői:
- Főzőlap lekerekített sarkokkal, így könnyen tisztítható
- Nagy teherbírású alkatrészek
- Biztonsági kapcsoló a túlmelegedés ellen
- Egyedi főzőlap 6 beállítással
- Az egy főzőlap méretei: Szélesség 30 x Szélesség 30 cm
- Hőmérséklet 90-450°C között
- Rendkívül tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 103 kg
- Készülék méretei: Sz120 x D90 x H28cm
- Teljesítmény égők: 4,0 kW
- Teljes elektromos teljesítmény: 24,0 kW
- Teljesítmény: 400V / 50Hz / 3 fázis 24000W
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk.
+ 6 tágas főzőlap, nagyméretű edényekhez + Hőmérséklet szabályozható főzőlaponként 6 pozícióban + Tartozékként rendelhető alap (nyitott vagy ajtókkal) + Alkalmas főzősorba helyezésre - Fő áram (400V) csatlakoztatás szükséges
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398537 |
|---|---|
| Szélesség | 1200 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas |
| Nettó súly | 1,03 kg |
| Bruttó súly | 108 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340819 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





